Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Ampułki do mezoterapii mikroigłowej – odżywczy zabieg

Czy twoja skóra szybko się starzeje? Dla nikogo nie jest to dobra wiadomość i raczej każdy stara się zapobiegać zmarszczkom. Wszystko po to, by wyglądać młodziej i czuć się w swoim ciele lepiej. Obecny styl życia również może przyczyniać się do tego, że twoja skóra wygląda źle – nie wysypiasz się, jesz zapewne sporo jedzenia typu fastfood, a do tego nie masz czasu odpowiednio zadbać o skórę. Kolejnym czynnikiem, który zdecydowanie pogarsza jej stan, jest stres. Jednakże zdrowa, jędrna skóra to oznaka młodości i witalności, dlatego wartoo nią odpowiednio zadbać. Jednak czasami kremy, maseczki i zwykła, a nawet codzienna pielęgnacja to za mało i okazuje się, że twoja skóra czasami potrzebuje głębokiego odżywienia. Wówczas możesz sięgnąć po bardziej zaawansowaną pielęgnację, jak na przykład ampułki do mezoterapii mikroigłowej.

Sposób na odżywienie skóry - ampułki do mezoterapii mikroigłowej

Oczywiście – starzenie się jest nieuniknione, jednak możesz poczynić kroki, które zapewnią twojej skórze odżywienie i będzie ona bardziej rozświetlona, dzięki czemu będzie również wyglądać młodziej. Takim sposobem jest używanie różnych zabiegów. Możesz zaopatrzyć się na przykład w ampułki do mezoterapii mikroigłowej. Jest to zabieg, który ostatnio zyskuje dużą popularność, głównie ze względu na jego efekty. Możesz przeprowadzić go sama w domu, jednakże bardziej polecaną opcją jest wybranie się do salonu urody, gdzie taki zabieg zostanie wykonany przez profesjonalistów. Jednakże, na czym właściwie polega ten zabieg? Mezoterapia mikroigłowa, jak sama nazwa wskazuje, wykorzystuje mikroigły po to, by nakłuwały twoją twarz. W ten sposób skóra zostaje pobudzona do samoodnowy. Dzięki temu, że podczas zabiegu na twarzy powstają mikronakłucia – można wprowadzić do skóry odżywcze substancje.

Dlaczego w swoim salonie warto mieć ampułki do mezoterapii mikroigłowej?

Tak jak już wcześniej zostało wspomniane – klientki coraz częściej decydują się na tego typu zabiegi. W internecie istnieje mnóstwo dobrych opinii, które wpływają na decyzje wielu kobiet. Zachęcone pozytywnymi komentarzami chcą same przetestować ten zabieg na własnej skórze. Dlatego jeśli posiadasz własny salon kosmetyczny, to warto zakupić ampułki do mezoterapii mikroigłowej. Dzięki nim zyskasz z pewnością więcej klientek, a co więcej będą one zadowolone ze świadczonych przez ciebie usług. Wiele kobiet, które dowiadują się, na czym polega zabieg, nie decyduje się na niego, ponieważ boją się igieł i nakłuwania twarzy. Wówczas dobrym pomysłem będzie szczegółowe wyjaśnienie tego, na czym polega ten zabieg oraz wytłumaczenie, że są to mikroigły, których nie należy się bać.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl