person Wysłany przez: Ciba Cosmetics Dnia: favorite Wyświetlenia: 381

Każdy chciałby jak najdłużej cieszyć się elastyczną, wolną od zmarszczek skórą wokół oczu. Niestety wraz z wiekiem naturalnie traci ona swój młody wygląd. Aby temu zapobiec, warto zdecydować się na określone zabiegi oraz korzystać z kosmetyków zapewniających skórze elastyczność. Przedstawiamy najlepsze sposoby na zadbanie o wygląd swojej twarzy.

Zabiegi umożliwiające uzyskanie jędrnej i gładkiej skóry wokół oczu

Obecnie w gabinetach kosmetycznych można wykonać wiele zabiegów, które pozwolą właściwie zadbać o skórę wokół oczu bez użycia skalpela. Zmarszczki mimiczne, cienie czy zwiotczała skóra powiek — tego wszystkiego można uniknąć! Zabiegiem cieszącym się szczególną popularnością jest mezoterapia igłowa z wykorzystaniem koktajli wpływających na poprawienie elastyczności skóry. Wiele osób wykorzystuje osocze bogatopłytkowe, którego użycia także zapewnia świetne efekty.

W celu wypełnienia zmarszczek można zastosować kwas hialuronowy. Warto także podkreślić, że docenią go też osoby, którym zależy na usunięciu cieni pod oczami. W celu uzyskania szybkich rezultatów można również wybrać zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących (rewitalizujących PDO, nici autologicznych). Część klientów w celu walki z objawami starzenia się skóry wokół oczu wykorzystują też terapię z użyciem lasera. Jakie rozwiązania są najlepsze? Wszystko zależy od problemu, z którym boryka się dana osoba oraz jej skóry, ponieważ warto pamiętać, że na każdą osobę odwiedzającą gabinet może działać inna metoda. Liczbę oraz rodzaj zabiegów zawsze powinien więc dobierać specjalista.

Jakie kosmetyki zapewnią skórze wokół oczu młody wygląd?

Oprócz zabiegów wykonywanych w profesjonalnych gabinetach, o skórę wokół oczu można również zadbać w domu. W tym celu warto zaopatrzyć się w odpowiednie kremy, które mogą zwiększyć elastyczność skóry i nieco wygładzić zmarszczki oraz rozjaśnić cienie. Regularne stosowanie właściwych kosmetyków wraz z zabiegami pozwoli cieszyć się wyglądającą młodo skórą wokół oczu.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień