person Wysłany przez: Ciba Cosmetics Dnia: favorite Wyświetlenia: 683

Poprawienie jędrności skóry twarzy, dekoltu, szyi, a nawet innych partii ciała, zredukowanie zmarszczek, nawodnienie skóry i jej ukrwienie, promienny wygląd. Wszystkimi tymi efektami można się cieszyć dzięki mezoterapii igłowej i mikroigłowej, dlatego te zabiegi cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Jednak, aby efekty były zadowalające, trzeba sięgnąć po odpowiednie produkty. Jakie?

Preparaty wysokiej jakości

Przede wszystkim preparaty do mezoterapii igłowej muszą mieć dobry skład, ponieważ wnikają w głąb skóry. Powinny mieć również składniki aktywne. W tego typu produktach bardzo często jest kwas hialuronowy, ponieważ dogłębnie nawilża on skórę, pozostawiając ją napiętą. W ampułkach nierzadko można znaleźć witaminę C, która jest świetnym antyoksydantem i pięknie rozjaśnia skórę, nadając jej młodzieńczy blask. Warto też zwrócić uwagę na produkty bogate w argireline, gdyż skutecznie zmniejsza ona widoczność zmarszczek. 

W preparatach do mezoterapii powinny się również znaleźć peptydy, dzięki którym skóra produkuje kolagen, napinający skórę. Tego typu produkty można podzielić na jednoskładnikowe i wieloskładnikowe. W zależności od tego, jaki efekt pragnie się uzyskać, należy sięgnąć po któreś z nich. Ważne jest też stężenie preparatów. Decyzja dotycząca tego, który produkt sprawdzi się najlepiej, należy do specjalisty.

Zakup produktów w sprawdzonym miejscu

Podczas wykonywania mezoterapii należy zachować szczególną ostrożność. W związku z tym ważne jest kupowanie dobrej jakości preparatów od rzetelnych firm. Należy mieć świadomość tego, jaki preparat się kupuje. Trzeba zwrócić uwagę na skład, działanie i to, w jaki sposób powinno się przechowywać preparaty. Warto też sprawdzić opinie dotyczące firmy, w której pragnie się kupić specjalistyczne produkty.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień