person Wysłany przez: Ciba Cosmetics Dnia: favorite Wyświetlenia: 1427

Niemal każdy chciałby zachować młody, promienny wygląd. Niestety, skóra z wiekiem traci swoją elastyczność, pojawiają się na niej przebarwienia oraz zmarszczki. Jednak można skutecznie opóźnić te procesy. Dzięki temu, że kosmetologia estetyczna cały czas się rozwija, nie trzeba od razu decydować się na kosztowne zabiegi, po których pacjentów czeka długa rekonwalescencja. Odpowiedzią na potrzeby osób chcących zadbać o swoją skórę mogą być nici haczykowe COG. Jakie mają one zalety?

Najważniejsze plusy zastosowania nici haczykowych COG

Nici haczykowe COG są wprowadzane pod skórę. Ich głównym zadaniem jest lifting, dlatego zalicza się je właśnie do nici liftingujących. Najczęściej stosuje się je na twarzy, choć niektórzy wybierają je także do poprawienia elastyczności skóry na ramionach czy brzuchu. Ich zaletą jest bez wątpienia to, że po ich umieszczeniu w skórze, działają jak „stelaż”, a tym samym, umożliwiają wymodelowanie owalu twarzy w sposób zgodny z oczekiwaniami osoby, która decyduje się na ten zabieg. Warto jednak podkreślić, że to nie jest jedyny pozytywny efekt zastosowania nici haczykowych COG.

Nici wprowadzone pod skórę powodują, że ta zaczyna wytwarzać znacznie więcej kolagenu oraz pozostałych substancji odpowiedzialnych za elastyczność i młody wygląd skóry. Tkanki zaczynają pracować intensywniej, a to prowadzi do wygładzenia cery. Zaletą zastosowania tego rodzaju produktów jest również stosunkowo krótki czas wykonania zabiegu — zazwyczaj zajmuje on od kilku do kilkunastu minut. Efekty zaczynają być widoczne z reguły po kilku dniach. Otrzymanymi rezultatami możemy cieszyć się nawet do 2 lat od wykonania zabiegu.

Jakie efekty daje zastosowanie nici haczykowych COG?

Zastosowanie nici haczykowych COG to szansa na zyskanie pięknej, zdrowej cery bez użycia skalpela. Są one dobrym wyborem dla osób, którym zależy na pozbyciu się zmarszczek czy efektu opadniętych powiek. Co więcej, produkt ten wpływa pozytywnie na koloryt cery! Dzięki nim skutecznie wygładzisz bruzdy wargowo-policzkowe czy podkreślisz linię żuchwy, uzyskując idealny owal twarz.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień