Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Co to jest peeling chemiczny? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Chętnie korzystasz z usług gabinetów kosmetycznych, jednak niektóre z planowanych zabiegów wymagają konsultacji z kosmetologiem? Zdecyduj się na wizytę w salonie medycyny estetycznej i zadbaj o siebie jeszcze lepiej! Chcesz pozbyć się przebarwień i blizn? Postaw na peeling chemiczny. Co to jest? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania. Poznaj odpowiedzi, zanim umówisz się na pierwszą wizytę!

1. Czym jest peeling chemiczny?

Peeling chemiczny to jeden z najczęściej stosowanych zabiegów medycyny estetycznej, skutecznie zwiększający produkcję kolagenu. Pomaga pozbyć się zmian na skórze, będących przyczyną dyskomfortu i gwarantuje długotrwałe rezultaty! Zabieg jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych zabiegów medycyny estetycznej - właśnie dlatego, kupując odpowiednie kosmetyki, możesz przeprowadzić go samodzielnie. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i dowiedz się, co to jest peeling chemiczny jeszcze dokładniej!

2. Komu dedykowany jest peeling chemiczny?

Zmagasz się z przebarwieniami lub bliznami powstałymi w wyniku uszkodzenia skóry? Masz problem z piegami, plamami starczymi albo głębokimi zmarszczkami? Peeling chemiczny jest dedykowany właśnie Tobie! Zabieg pomoże Ci szybko i skutecznie pozbyć się zmian, które odbierają Ci pewność siebie i zagwarantuje długotrwale efekty.

3. Jakie partie ciała obejmuje peeling chemiczny?

Zastanawiasz się, na jakich partiach ciała możesz stosować zabieg peelingu chemicznego? Kosmetyk najczęściej stosuje się na twarzy, jednak polecany jest także do wykorzystania na dekolcie oraz skórze dłoni, jako miejscach narażonych na powstanie przebarwień i głębokich zmarszczek.

4. Na czym polega peeling chemiczny w praktyce?

Działanie substancji chemicznych na Twoją skórę w tym wypadku ma pozytywne konsekwencje. Skutecznie usuwa martwy naskórek, jednocześnie poprawiając jakość i kondycję skóry. Starannie opracowany skład kosmetyku sprawia, że jest on maksymalnie bezpieczny nawet wówczas, gdy przeprowadzasz go w domu.

Peeling chemiczny - sprawdź, gdzie go wykonać!

Już znasz odpowiedzi na najczęściej zadawane przed zabiegiem pytania i wiesz, co to jest peeling chemiczny. Jeśli jednak pojawiają się wątpliwości, gdzie rozsądniej wykonać zabieg, sprawdź, co musisz wiedzieć!

Chociaż peeling chemiczny możesz wykonać samodzielnie, nie poleca się takiego rozwiązania. Produkt jest mieszanką retinolu i kwasów - właśnie dlatego powinien być stosowany pod nadzorem kosmetologa posiadającego odpowiednie kwalifikacje.

Peeling chemiczny zdecydowanie rozsądniej jest wykonać w salonie medycyny estetycznej. Do zabiegu należy się odpowiednio przygotować - na okres sześciu tygodni należy zrezygnować z palenia tytoniu. Przeciwwskazaniem są także leki z kwasem acetylosalicylowym, powodujące rozrzedzenie krwi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl