O sklepie Ciba Cosmetics

Jeśli szukasz profesjonalnego sklepu z najwyższej jakości produktami, to dobrze trafiłeś. W Ciba Cosmetics cenimy sobie sprawdzone produkty, którym można zaufać. Jesteśmy cenionym na rynku dystrybutorem urządzeń i produktów do medycyny estetycznej. Jako miłośnicy urody, chcemy dbać poprzez odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Dzięki temu, że korzystamy tylko ze sprawdzonych źródeł oraz ze znanych producentów, mamy pewność, że za każdym razem znajdziesz u nas profesjonalne produkty, zestawy, kosmetyki i maszyny niezbędne w każdym salonie medycyny estetycznej.


Profesjonalne szkolenia z medycyny estetycznej

Fachowy sprzęt i najlepszej jakości kosmetyki są czasami niewystarczające, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Równie ważne jest prawidłowe użytkowanie narzędzi i odpowiednie stosowanie poszczególnych preparatów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż produktów, ale również profesjonalne szkolenia z medycyny estetycznej dla kosmetologów, pielęgniarek i lekarzy. Dzięki temu zaznajomicie się z ich prawidłowym użytkowaniem, a realizowane przez Was zabiegi wzniosą się na jeszcze wyższy poziom, co z pewnością docenią klientki i klienci Waszych salonów. Co ważne, nasza placówka znajduje się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych i posiada odpowiednie certyfikacje ISO. Ponadto jesteśmy również zarejestrowani w Bazie Usług Rozwojowych, a więc możliwe jest uzyskanie dofinansowania na oferowane przez nas szkolenia. Jeśli jesteście zainteresowani odbyciem szkolenia, zapraszamy do kontaktu.


Dlaczego warto nam zaufać?

Na rynku istnieje wiele hurtowni kosmetycznych. Dlaczego zatem warto skorzystać właśnie z naszych usług? Przede wszystkim dlatego, że dysponujemy bogatym doświadczeniem, które pozwoliło nam poznać oczekiwania Klientów i stworzyć ofertę skrojoną do ich potrzeb. Ponadto świadczymy szkolenia, zarówno produktowe, jak i te, które dotyczą obsługi urządzeń. Oprócz tego dysponujemy szeroką ofertą, w której znajdują się między innymi stymulatory tkankowe czy koktajle do mezoterapii. Dzięki temu wszystkie niezbędne produkty zakupicie w jednym miejscu, co znacznie ułatwi proces zaopatrywania w towar Waszych salonów.

kobieta z ampułką przy głowie na łóżku zabiegowym