O sklepie Ciba Cosmetics

Jeśli szukasz profesjonalnego sklepu z najwyższej jakości produktami, to dobrze trafiłeś. W Ciba Cosmetics cenimy sobie sprawdzone produkty, którym można zaufać. Jesteśmy cenionym na rynku dystrybutorem urządzeń i produktów do medycyny estetycznej. Jako miłośnicy urody, chcemy dbać poprzez odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Dzięki temu, że korzystamy tylko ze sprawdzonych źródeł oraz ze znanych producentów, mamy pewność, że za każdym razem znajdziesz u nas profesjonalne produkty, zestawy, kosmetyki i maszyny niezbędne w każdym salonie medycyny estetycznej.


Profesjonalne sprzęty, na których możesz polegać

W naszej ofercie znajdują się urządzenia do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej wraz ze szkoleniami.  Dzięki temu cały proces będzie o wiele bardziej komfortowy. Znajdziesz tu także urządzenia laserowe i inne profesjonalne sprzęty i akcesoria do wielu zabiegów kosmetycznych. Pozwól swoim klientom zakochać się w sobie na nowo, dzięki usługom opartym na fachowym zaopatrzeniu.


Profesjonalizm wynikiem długiej nauki

Perfekcja nie bierze się znikąd, jest ona źródłem ciężkiej pracy. Mając te słowa w głowie, nie uznajemy kompromisów w kwestii jakości, dlatego oferujemy wiele materiałów szkoleniowych, szkoleń i warsztatów pozwalających na kształcenie się z wielu dziedzin medycyny estetycznej,  a także regularne kursy dokształcające dla profesjonalistów pracujących już w salonach. Poza dbaniem o nasz asortyment troszczymy się także o rozwój ekspertów medycyny estetycznej i z tej racji organizujemy kursy na wielu poziomach - od podstaw do zaawansowanego uzupełnienia wiedzy. Zatroszcz się o swoich klientów i nie bój się skorzystać z naszych usług.

kobieta z ampułką przy głowie na łóżku zabiegowym