Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Czy mezoterapia igłowa to dobry pomysł na wypełnianie zmarszczek?

Zmarszczki to od lat jeden z najpopularniejszych tematów w kosmetyce i medycynie estetycznej. Na rynku dostępnych jest wiele zabiegów, które dedykowane są ich zapobieganiu i redukcji. Choć niemal każdy słyszał o botoksie, to zdecydowanie mniej osób wie, że sposobem na wypełnianie zmarszczek może być również mezoterapia igłowa. Jakie przynosi efekty i kiedy warto ją zastosować? Sprawdź, co warto o niej wiedzieć!

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to zabieg, który polega na miejscowym wprowadzaniu do skóry substancji o działaniu odżywczym, odmładzającym lub leczniczym. Wykonywana jest za pomocą cienkich igieł, dzięki czemu jest mało inwazyjna i bezpieczna dla pacjenta. W zależności od wykorzystanych preparatów mezoterapia może być stosowana między innymi w celu wypełnienia zmarszczek, regeneracji skóry lub jej nawilżenia.

Mezoterapia igłowa a wypełnienie zmarszczek

W zabiegach mezoterapii igłowej dedykowanych wypełnieniu zmarszczek stosuje się specjalne koktajle lub preparaty z kwasem hialuronowym. Wprowadzone pod skórę składniki aktywne nie tylko natychmiastowo poprawiają jej kondycję, ale też mobilizują ją do procesów regeneracyjnych. Oznacza to, że zabieg nie tylko wygładza istniejące zmarszczki, ale też opóźnia pojawianie się kolejnych oznak procesu starzenia!

Kiedy warto wykonać mezoterapię?

Mezoterapia igłowa to zabieg, który sprawdzi się nie tylko w wypełnianiu zmarszczek. Może okazać się niezwykle pomocna również w przypadku:

– pojawienia się oznak starzenia skóry, np. jej wiotkości,

– zmęczenia skóry i jej szarości,

– zmian potrądzikowych, przebarwień i blizn,

– przesuszeń skóry,

– zasinień pod oczami,

– uszkodzeń posłonecznych,

– cellulitu i rozstępów,

– wypadania włosów.

Czy wypełnianie zmarszczek mezoterapią igłową jest bezpieczne?

Jeśli szukasz bezpiecznego sposobu na wypełnienie zmarszczek, to mezoterapia igłowa sprawdzi się doskonale! Po zabiegu rzadko występują powikłania, zazwyczaj obserwuje się jedynie niewielkie rumienie, obrzęki lub siniaki.

Przeciwskazania do mezoterapii igłowej

Kiedy należy zrezygnować z wypełniania zmarszczek za pomocą mezoterapii igłowej? Do kluczowych przeciwwskazań do zabiegu należy ciąża, okres laktacji oraz obecność miejscowych stanów zapalnych. Konsultacji wymaga także przeprowadzenie mezoterapii igłowej w przypadku osób z chorobami autoimmunologicznymi, nowotworowymi oraz cukrzycą. Przeszkodą w wykonaniu zabiegu mogą być również terapie kortykosteroidami lub lekami przeciwzakrzepowymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl