Harmonie MED 1x1ml

Oferta

Przypominamy, że wyroby medyczne klasy 3 powinny być podawane wyłącznie przez wykwalifikowanych lekarzy, mimo że są one dostępne bez recepty.

269,00 zł
Brutto

PROCES SIECIOWANIA

W procesie produkcji linii kwasu hialuronowego HARMONIE resztkowa ilość BDDE wynosi mniej niż 1 ppm,  mniej niż połowa maksymalnego limitu zatwierdzonego przez FDA. Gwarantuje to produkt o wyjątkowo wysokim wskaźniku bezpieczeństwa. 99,99% przetworzonego BDDE (eter diglicydylowy butanodiolu) jest nietoksyczne dla skóry. Dzięki temu procesowi możliwe jest skuteczne wypełnienie skóry dzięki formule HARMONIE, niezwykle stabilnego kwasu usieciowanego.

FRAGMENTACJA HARMONII

Aby zintegrować żel kwasu hialuronowego, używamy ostrzy tytanowych i niobowych, aby zapobiec obecności cząstek metali ciężkich w żelu i osiągnąć maksymalną czystość produktu.

STABILIZACJA

Linia HARMONIE stabilizowana jest poprzez system buforów. Maksymalizuje to stabilność fizjologiczną hydrożelu między pH 7,2 a 7,4. Jony Na + Cl- i K + Cl- w stężeniu izotonicznym zapewniają minimalną higroskopijność, zmniejszając ryzyko obrzęku i późniejszych powikłań w leczeniu pacjenta. W związku z tym istnieje mniejsze ryzyko wystąpienia działań niepożądanych (zwłóknienie), świądu lub stanu zapalnego.

SELEKCJA MOLEKULARNA

1. Dyspersja cząstek hydrożelu zapewnia dokładność wielkości cząstek w każdej partii. Selektywnie dobrana frakcja wielkości cząstek dla każdej linii produktowej z linii HARMONIE pozwala z powodzeniem usprawnić aplikację wypełniacza w różnych obszarach skóry i na różnych głębokościach.

2. Dzięki temu osiągamy szybką adaptację tkanki do produktu , biorąc pod uwagę, że stabilność fizjologiczna hydrożelu mieści się w zakresie pH 7,2-7,4. Podobnie osmolarność HARMONIE jest zbliżona do wartości fizjologicznych (= 300 mOsmol/kg).

Harmonie Med

WSKAZANIA

Nadaje się do wypełniania średnich i głębokich zmarszczek oraz do powiększania i korygowania ust .

Minimalne ryzyko zapalenia lub zatrzymania płynów.

STĘŻENIE HA: 17,5 MG/ML

OBSZARY DO LECZENIA

1. Korekta objętości twarzy.

2. Wypełnienie głębokich zmarszczek.

3. Remodeling linii żuchwy i podbródka.

4. Maskulinizacja.

Produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu, oświadczasz, że jesteś osobą uprawnioną do wykonywania zabiegów z użyciem tego produktu.