Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Idealne brwi przez długi czas? Sprawdź, ile utrzymuje się makijaż permanentny brwi!

Częsta regulacja i henna brwi, codzienne uzupełnianie cieniem albo odpowiednim woskiem, poprawianie ich konturu i noszenie przy sobie niezliczonej ilości kosmetyków do stylizacji brwi sprawia, że masz ochotę zostawić je samym sobie? Zanim zrezygnujesz z pielęgnacji, koniecznie wypróbuj makijaż permanentny brwi. Ile się utrzymuje? Będziesz zaskoczona!

Makijaż na stałe?

Zastanawiasz się, jakie są zalety makijażu permanentnego i przede wszystkim - jak długo się utrzymuje? To ostatnie pytanie nurtuje wszystkie kobiety, które zdecydowały się na przyciemnienie brwi w salonie kosmetycznym. Przekonaj się, dlaczego warto sięgnąć po takie rozwiązanie i koniecznie sprawdź, jak pielęgnować brwi, by efekt utrzymywał się maksymalnie długo.

Zalety makijażu permanentnego

Jeśli ciągle masz wątpliwości, czy zdecydować się na makijaż permanentny brwi, poznaj nasze argumenty! Mamy pięć dowodów na to, że naprawdę warto umówić się na zabieg już teraz!

1. Trwałość

Zadajesz sobie pytanie, ile utrzymuje się makijaż permanentny brwi? Będziesz zaskoczona - przy regularnych zabiegach uzupełniających, nawet do dwóch lat! Trwałość koloru Twoich brwi zależy jednak od sposobu pielęgnacji, wykorzystanych przez kosmetologa produktów oraz częstotliwości Twoich wizyt w salonie, w celu poprawy efektu.

2. Perfekcyjny wygląd w każdej sytuacji

Decydując się na makijaż permanentny, możesz mieć pewność, że będziesz wyglądała doskonale w każdej sytuacji! Ryzyko spóźnienia się do pracy maksymalnie minimalizujesz - nawet jeśli zdarzy Ci się nie słyszeć budzika, będziesz zachwycała promiennym wyglądem!

3. Profesjonalny makijaż

Makijaż permanentny to sposób na idealny makijaż każdego dnia. Nie da się ukryć - nie każda z nas potrafi wykonać perfekcyjny kontur brwi, za to każdej z nas zdarzyło się jedną z nich przyciemnić za bardzo. Z profesjonalnie wykonanym makijażem permanentnym brwi będziesz się czuła zawsze pewnie i kobieco.

4. Makijaż permanentny jest bezpieczny!

Wiele kobiet martwi się o swoje bezpieczeństwo podczas wykonywania zabiegu. Jeśli zdecydujesz się na realizację swojego marzenia w profesjonalnym gabinecie kosmetologicznym lub gabinecie medycyny estetycznej, możesz mieć pewność, że będziesz czuła się pewnie i komfortowo.

5. Realne oszczędności

Zabieg permanentnego makijażu brwi to sposób na oszczędzanie! Już wiesz, ile utrzymuje się makijaż permanentny brwi - nietrudno zatem policzyć ile razy w tym czasie musiałabyś wykonać tradycyjną hennę i ile kosmetyków do stylizacji kupić. Decydując się na taką inwestycję, masz pewność, że z czasem zaczniesz oszczędzać!

Zastanawiasz się, jak dbać o przyciemnione brwi? Makijaż permanentny to rodzaj tatuażu - barwniki jest wprowadzany bezpośrednio pod skórę. Jeśli zależy Ci na maksymalnej trwałości otrzymanego efektu, pamiętaj, by dbać przede wszystkim o skórę w okolicach łuku brwiowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl