Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Jak wygląda korekta nosa kwasem hialuronowym? Sprawdź, co musisz wiedzieć!

Korekta nosa wcale nie musi wiązać się z operacją! Coraz częściej drobne zmiany redukuje się za pomocą kwasu hialuronowego. To mało inwazyjny zabieg, który nie wymaga znieczulenia ogólnego i długiej rekonwalescencji. Na czym polega korekta nosa kwasem hialuronowym i komu poleca się taki zabieg? Przedstawiamy kilka najważniejszych informacji!

Korekta nosa kwasem hialuronowym dla kogo?

Zabieg korekty nosa kwasem hialuronowym poleca się osobom, które chcą dokonać drobnych zmian w jego kształcie. Doskonale sprawdzi się do wyrównania asymetryczności, pozbycia się ubytków i krzywizn oraz usunięcia garbu lub innych nierówności grzbietu. Korekta stosowana jest również w celu zmiany kształtu czubka nosa oraz poszerzenia nosa wąskiego.

Jak przebiega zabieg korekty nosa kwasem hialuronowym?

Korekta nosa kwasem hialuronowym to zabieg dosyć prosty. Wymaga jednak precyzji, dlatego powinien być przeprowadzany przez specjalistów z doświadczeniem. W zabiegu wykorzystuje się żel kwasu hialuronowego, który wprowadzany jest pod skórę za pomocą cienkiej igły. Przed wkłuciem zazwyczaj stosuje się krem znieczulający. Cała procedura trwa zwykle około 30 minut.

Efekty zabiegu

Efekty zabiegu widoczne są od razu po jego zakończeniu. Przez kolejne kilka-kilkanaście dni preparat jeszcze się „układa” i uplastycznia. Korekta nosa kwasem hialuronowym zazwyczaj utrzymuje się około 12-18 miesięcy. Wynika to z faktu, iż kwas hialuronowy jest substancją naturalną i ulega stopniowej degradacji oraz wchłonięciu. Sposobem na przedłużenie rezultatów zabiegu jest jego powtórzenie. Co ważne, efekty kolejnych korekt są trwalsze i bardziej widoczne.

Rekonwalescencja po zabiegu

Pełna rekonwalescencja po korekcie nosa kwasem hialuronowym trwa zwykle kilka-kilkanaście dni. Zdarza się, że po zabiegu pojawia się niewielki siniak, obrzęk lub nadmierna wrażliwość nosa, ale objawy te ustępują w kolejnych dniach. Przez jakiś czas po korekcie odradza się przebywanie w wysokich temperaturach i opalanie.

Przeciwwskazania do korekty nosa kwasem hialuronowym

Choć korekta nosa kwasem hialuronowym to zabieg bezpieczny, to istnieje kilka określonych przeciwwskazań do jego wykonania. Zazwyczaj odradza się go w przypadku:

– ciąży i karmienia,

– nadwrażliwości na kwas hialuronowy,

– skłonności do blizn przerostowych,

– chorób układu odpornościowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl