Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Jaki peeling chemiczny wybrać? Sprawdź, co warto wiedzieć

Peeling to podstawa zrównoważonej pielęgnacji skóry. Nie tylko złuszcza zrogowaciały naskórek, ale także przygotowuje skórę do dalszych zabiegów i ułatwia wchłanianie kosmetyków na kolejnych etapach pielęgnacji. Jaki peeling chemiczny wybrać? Co najkorzystniej wpłynie na twoją skórę? Na co zwrócić uwagę? Sprawdź to!

Sprawdź jaki masz rodzaj skóry

Zastanawiasz się jaki peeling chemiczny wybrać? Jednym z najważniejszych parametrów jaki musisz wziąć pod uwagę podczas dokonywania wyboru jest rodzaj cery. Nie każdy typ skóry wymaga intensywnego nawilżenia, czy silnego złuszczania. Inny peeling dedykowany jest właścicielkom skóry suchej, a inny mieszanej czy tłustej.

Specjalne kosmetyki powinny też zostać zaproponowane właścicielkom skóry wrażliwej i skłonnej do zaczerwienień. Źle dobrany preparat może przynieść więcej szkody niż pożytku i wywołać efekt odwrotny od zamierzonego. Z tego powodu tak ważne jest dokładne określenie rodzaju skóry, a dopiero następnym krokiem powinien być dobór właściwego kosmetyku.

Zastanów się jaki efekt chcesz osiągnąć

Zanim zdecydujesz się jaki peeling chemiczny chcesz wybrać, zastanów się jaki efekt chcesz osiągnąć. Podrażnienia i popękane naczynka to twój największy problem? W walce o ładną cerę mogą wspomóc cię kwas azelainowy lub glikolowy. Zmagasz się z zaskórnikami lub zmianami potrądzikowymi? Postaw na kwas mlekowy albo salicylowy, czy pirogronowy. Wiele kobiet decyduje się na peeling chemiczny, by walczyć z fotostarzeniem i jak najdłużej zachować młody wygląd skóry. W tym przypadku dobrze działa kwas migdałowy.

Zwróć uwagę na rodzaj peelingu

Jaki peeling chemiczny wybrać? Oprócz rodzaju skóry i różnych substancji czynnych musisz także zwrócić uwagę na rodzaj peelingu. Wyróżnia się trzy podstawowe typy: peeling głęboki, średniogłęboki i powierzchniowy. Peeling głęboki działa na głębokie warstwy naskórka, średniogłęboki dociera do górnej warstwy skóry właściwej, natomiast powierzchniowy działa głównie na naskórek.

Wszystkie wątpliwości konsultuj ze specjalistą

Nie wiesz jaki peeling chemiczny wybrać? Udaj się do dobrego gabinetu kosmetycznego i skonsultuj z profesjonalistą. Kosmetyczka fachowo oceni rodzaj skóry, zdiagnozuje problemy i pomoże dobrać odpowiedni peeling. Warto korzystać ze sprawdzonych gabinetów, które używają profesjonalnych kosmetyków. Pamiętaj, że tak samo ważne, jak odpowiednie wykonanie peelingu jest właściwa pielęgnacja skóry po zabiegu. Tylko wtedy będziesz mogła cieszyć się pożądanym efektem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl