FILORGA® / ART FILLER UNIVERSAL / 2 x 1,2ml

FILORGA Art Filler Universal

Kwas hialuronowy

Opakowanie: 2 x 1,2ml w ampułkostrzykawce

499,00 zł
Brutto

FILORGA Art Filler

Nowa gama produktów z kwasem hialuronowym i lidokainą

Filorga Art Filer Universal 2x1,2ml Technologia Wyspecjalizowana i stworzona do precyzyjnego kształtowania rysów twarzy, oraz nadania objetości, HA 25mg/ml, 3mg/ml lidokainy, plastyczna struktura.

Zastosowanie:

Średnio głębokie i głębokie zmarszczki i fałdy.

WYPEŁNIACZE FILORGA MEDICAL ART FILLER®  to korekcja Twojego wyglądu na najwyższym poziomie. Preparaty ART FILLER® dedykowane są do wypełniania zmarszczek, modelowania i poprawy wolumetrii twarzy, korygowania kształtu i powiększania ust oraz nawilżania i rewitalizacji skóry. Po zabiegach twarz wygląda pięknie, młodo, naturalnie i świeżo Wyróżnia je również długi czas utrzymywania się i działania  w skórze.

Podstawowym składnikiem produktów jest kwas hialuronowy (HA) pochodzenia niezwierzęcego, dzięki czemu jest on znakomicie tolerowany przez organizm i bezpieczny w stosowaniu. Jego  skuteczność, bezpieczeństwo i tolerancja zostały potwierdzone w wielomiesięcznych  badaniach klinicznych. Daje to możliwość likwidowania wszystkich objawów starzejącej się skóry oraz profilaktyki anti-aging (przeciwstarzeniowej).

Kwas podawany jest w skórę cienką igłą, co sprawia, że miejsca wkłucia są właściwie niewidoczne. Efekt wypełnienia pojawia się od razu. Dzięki dodaniu do preparatów środka znieczulającego- lidokainy, aplikacja jest bezbolesna i komfortowa.

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Opakowanie: 2 x 1,2ml w ampułkostrzykawce

Produkty przeznaczone do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu, oświadczasz, że jesteś osobą uprawnioną do wykonywania zabiegów z użyciem tego produktu

4453_20161124183633