FILORGA® /  ART FILLER VOLUME / 2 x 1,2ml

FILORGA Art Filler Volume

Kwas hialuronowy

Opakowanie: 2x1,2ml w ampułkostrzykawce

535,00 zł
Brutto

FILORGA Art Filler Volume

NOWA GAMA PRODUKTÓW Z KWASEM HIALURONOWYM I LIDOKAINĄ!

Duża siła unoszenia HA 25mg/ml ,3mg/ml lidokainy, plastyczna struktura.

Przeznaczona jest do zabiegów wolumetrycznych .Umożliwia szybką i skuteczną korekcję wyglądu pacjentów, wygładzając zmarszczki i fałdy ,odbudowując utraconą objętość, nadając kształt i poprawiając kontur żuchwy. Innowacyjna technologia Tri-Hyal zastosowana do produkcji preparatu polega na połączeniu 3 rodzajów kwasu hialuronowego: wolnego kwasu hialuronowego oraz usieciowanego o długich łańcuchach, które tworzą elastyczne wiązania. Ta nowoczesna technologia zapewnia wyjątkową plastyczność preparatu, optymalne modelowanie oraz pozwala na precyzyjne rozprowadzenie preparatu i jego umiejscowienie w tkankach. Udało się to co do tej pory było trudne do osiągnięcia : innowacyjne preparaty ART Filler nie tylko idealnie się rozprowadzają , ale też pozostają w miejscach podania. Specjaliści podkreślają ich "przewidywalność" co oznacza że preparaty nie przemieszczają się w skórze i nie powodują efektów ubocznych.  Badania kliniczne udowodniły , że wypełniacze Art.Filler nie powodują powstawania ziarniniaków i ognisk zapalnych. Wysoką jakść preparatów i ich bezpieczeństwo gwarantuje biologicznie czysty kwas hialuronowy.

Opakowanie Art Voluma zawiera 2 specjalnie zaprojektowane ergonomiczne strzykawki o poj.1,2 ml co daje możliwość bardziej kompleksowego zabiegu i większego zadowolenia pacjenta. Art. Volume zawiera lidokainę . Można go podawać przy użyciu igły i kaniuli. 

Preparaty ART FILLER® dedykowane są do wypełniania zmarszczek, modelowania i poprawy wolumetrii twarzy, korygowania kształtu i powiększania ust oraz nawilżania i rewitalizacji skóry.

Po zabiegach twarz wygląda pięknie, młodo, naturalnie i świeżo Wyróżnia je również długi czas utrzymywania się i działania  w skórze. Daje to możliwość likwidowania wszystkich objawów starzejącej się skóry oraz profilaktyki anti-aging (przeciwstarzeniowej). Kwas podawany jest w skórę cienką igłą, co sprawia, że miejsca wkłucia są właściwie niewidoczne. Efekt wypełnienia pojawia się od razu.

Dzięki dodaniu do preparatów środka znieczulającego- lidokainy, aplikacja jest bezbolesna i komfortowa. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Opakowanie: 2x1,2ml w ampułkostrzykawce

Produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu, oświadczasz, że jesteś osobą uprawnioną do wykonywania zabiegów z użyciem tego produktu.

4453