Kwas hialuronowy nieusieciowany

Kwas hialuronowy nieusieciowany jest chętnie wykorzystywany w mezoterapii, gdyż ma działanie rewitalizujące i odnawiające, poprawia nawilżenie i właściwe napięcie skóry, przywracając jej dawny blask. Po zastosowaniu tego specyfiku komórki są pobudzane do intensywniejszej pracy, dzięki czemu skóra jest bardziej jędrna i gładka. Idealnym momentem na wykonanie zabiegu płytkiego wstrzykiwania jest okres następujący po lecie, gdy naskórek jest zmęczony i wysuszony opalaniem.

Innowacyjne preparaty na bazie kwasu nieusieciowanego

W swoim asortymencie posiadamy produkty zawierające kwas hialuronowy nieusieciowany, odpowiadający za wypełnianie drobnych, powierzchownych zmarszczek oraz za ochronę skóry po nadmiernym wysuszeniu na słońcu. Nasze preparaty pozwolą na przywrócenie właściwej elastyczności Twojej skórze, głęboko ją nawilżą i poprawią jej kondycję. Skorzystaj z artykułów firmy Filorga, Jalupro czy Sunekos i ciesz się atrakcyjnym wyglądem!

Nasza oferta kwasu nieusieciowanego

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas oferta kwasu nieusieciowanego. Wśród produktów dostępnych w naszym sklepie znajdują się takie środki, jak:

  •  - DIVES Hydra Royal,
  •  - Filorga M-HA18,
  •  - MCCM,
  •  - KARISMA -biostymulator na bazie Rh kolagenu,
  •  - Revitrane HA20 Skin Booster.

Czym charakteryzują się kwasy nieusieciowane z naszego asortymentu? W zależności od wybranego produktu pozwalają one między innymi zniwelować zmarszczki i suchość skóry, poprawić jej elastyczność, przyspieszyć namnażanie fibroblastów czy zredukować powierzchnię blizn lub rozstępów. Środki z naszego asortymentu to czołowe kosmetyki stworzone na bazie najwyższej jakości składników. Należy jednak podkreślić, że mogą być one podawane wyłącznie przez profesjonalistów.

Aktywne filtry