Stylage XL  z lidocainą 2x1ml

Stylage XL z lidokainą

Kwas hialuronowy

Opakowanie: 2x1ml w ampułkostrzykawce

649,00 zł
Brutto

STYLAGE XL z lidokainą

Stężenie HA 26 mg/ml

StylAge® to pierwsze nowoczesne żele jednofazowe, w skład których wchodzi usieciowany, biodegradowalny kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego - opatentowany technologią IPN-LIKE oraz naturalny przeciwutleniacz - mannitol. Technologia IPN-LIKE polega na wzajemnym przenikaniu się sieci polimerowych co powoduje, iż preparat posiada dużą elastyczność i równomiernie rozprowadza się w tkance. Dodany mannitol wykazuje silne działanie przed wolnymi rodnikami oraz opóźniają degenerację kwasu hialuronowego po iniekcji, tym samym wydłużając okres utrzymywania się efektu zabiegu. Zastosowanie mannitolu powoduje zmniejszenie ryzyka wystąpienia siniaków i obrzęku podczas zabiegu.

W rezultacie, jest to innowacyjna formuła, a powstały produkt jest całkowicie bezpieczny. Gama preparatów StylAge® jest różnorodna, a zarazem odpowiednia do zmarszczek każdego rodzaju i wielkości. Istnieje również możliwość łączenia produktów podczas leczenia pacjenta.

Żele są elastyczne, co ułatwia modelowanie, nawet na delikatnych obszarach, takich jak nos, skronie i ręce. Jednocześnie mają wysoką lepkosprężystość, co przyczynia się do naturalnego efektu po zabiegu.

Efekty zabiegu utrzymują się 9 - 12 miesięcy, w zależności od rodzaju i kondycji skóry pacjenta.

StylAge® XL przeznaczony jest do korekcji objętościowej, który wspomaga skórę i poprawia owal twarzy, zapewniając natychmiastowy i długotrwały efekt. Produkt ten został opracowany z myślą o przywróceniu utraconej objętości lub stworzeniu nowego wypełnienia.

StylAge® XL mimo swej gęstości jest bardzo plastyczny i może być podawany przy pomocy igły 26G lub kaniuli. Preparat daje najbardziej naturalne efekty z możliwych i pozwala na stosowanie najbardziej zaawansowanych technik iniekcji.

Zawarta lidokaina w StylAge® XL niweluje ból podczas podawania preparatu i sprawia, że zabieg jest bardziej komfortowy.

Wskazania

  • Przywracanie i nadawanie objętości, głęboka warstwa skóry właściwej lub tkanka podskórna;
  • Kości policzkowe: iniekcja pod okostną;
  • Dołki pod oczami; iniekcja podskórna;
  • Policzki; iniekcja podskórna;
  • Kontur twarzy;
  • Okolica skroni; iniekcja kaniulą 25G o nieostrej końcówce;
  • Tylna część dłoni

Opakowanie: 2x1ml w ampułkostrzykawce

Produkty przeznaczone do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu, oświadczasz, że jesteś osobą uprawnioną do wykonywania zabiegów z użyciem tego produktu

4432_20171229165608