Kwas hialuronowy usieciowany

Kwas hialuronowy jest jednym ze składników organizmu człowieka. Ten związek chemiczny wykorzystywany jest między innymi w ortopedii, do regeneracji stawów, a także w kosmetologii do utrzymania dobrej kondycji skóry. Kwas hialuronowy występuje w formie nieusieciowanej i usieciowanej. Pierwszy z nich charakteryzuje się krótkim okresem rozpadu. Kwas hialuronowy usieciowany, ze względu na krzyżowe połączenia łańcucha hialorunianu, dłużej utrzymuje się w miejscu podania. Ze względu na charakterystykę to właśnie drugi z wymienionych rodzajów środka, stosowany jest na przykład do wypełniania zmarszczek czy wolumetrii.

Nasza oferta kwasu hialuronowego usieciowanego

Jako liderzy branży sprzedaży produktów kosmetycznych, proponujemy szeroki wybór kwasu hialuronowego usieciowanego. W naszym katalogu produktów znajdziecie takie środki, jak między innymi:

  • - Juvederm,
  • - Dermfiller,
  • - STYLAGE S,
  • - FILORGA,
  • - REVOLAX,
  • - My Filler.

Oprócz tego dysponujemy niezbędnymi przyrządami niezbędnymi do podania kwasu. Są to między innymi strzykawki tuberkulinowe, igły oraz innego rodzaju produkty jednorazowe.

Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego usieciowanego

Jednym z najczęściej wykonywanych działań naprawczych skóry są zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Kwas o typie usieciowanym służy do stopniowej minimalizacji zmarszczek, wypełniania bruzd, a także do kompleksowego kształtowania nosa, ust czy twarzy. Dzięki zastosowaniu takiego działania, możesz bez trudu podnieść linię brwi czy zredukować cienie pod oczami.

Preparaty przeznaczone do stosowania kwasu hialuronowego usieciowanego

Usieciowanie to inaczej rezultat połączenia chemicznego cząsteczek kwasu hialuronowego. W wyniku tego procesu powstaje bryła kwasu, która stopniowo będzie uwalniać swoje cenne składniki do tkanek. Nasze preparaty powstały z myślą o kobietach, które chcą wypełnić zmarszczki, zwiększyć objętość ust, czy poprawić kontur brwi. Posiadamy produkty cenionych firm, wśród których znajdują się między innymi Decoria, Revolax, Alexa czy Auralya.

Aktywne filtry