• Nowy

Euflexxa 1 % Sodium Hyaluronate

Kwasy Ortopedyczne

Opakowanie: 2 ml x 3 ampułkostrzykawki

459,00 zł
Brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 20,00 zł 100,00 zł
10 40,00 zł 400,00 zł
20 60,00 zł 1 200,00 zł

Euflexxa 1 % Sodium Hyaluronate

Preparat, to sterylny roztwór o właściwościach wiskoelastycznych wysoko oczyszczonego hialuronianu sodu o dużej masie cząsteczkowej w roztworze soli buforowanym fosforanami. Jest bardzo wysoko oczyszczonym wyrobem medycznym uzyskanym z komórek bakteryjnych. Pomaga w sparowaniu stawu, pozwala uzyskać większą ruchomość i elastyczność leczonego stawu oraz zmniejsza ból w chorym kolanie.

Wskazania:

Euflexxa 1 % Sodium Hyaluronate przeznaczony jest do łagodzenia bólu spowodowanego chorobą zwyrodnieniową stawu kolanowego.

Skład:

sodu hialuronian, sodu chlorek, disodu fosforan dwunastowodny, sodu diwodoroforan dwuwodny, woda do wstrzykiwań.

Stosowanie:

Każda strzykawka przeznaczona jest do jednorazowego użycia. Strzykawka powinna być niezwłocznie po otwarciu indywidualnego opakowania. Zwykle wstrzykuje się 2 ml do chorego stawu raz w tygodniu przez trzy kolejne tygodnie.

Ważne informacje:

Wyrobu nie należy stosować u pacjentów ze stwierdzoną nadwrażliwością na preparaty zawierające hialuronian oraz pacjentów z zakażeniem stawu kolanowego, infekcją lub chorobą skóry w miejscu podania zastrzyku.

Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu (temp. 2-8 stopni C). Nie zamrażać. Można wyjąć z lodówki i przechowywać w temp. pokojowej (15-25 stopni C) nie dłużej niż 6 miesięcy w granicach okresu trwałości.

Opakowanie: 2 ml x 3 ampułkostrzykawki

Przeznaczony do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu, oświadczasz, że jesteś osobą uprawnioną do wykonywania zabiegów z użyciem tego produktu

1058