• Nowy

Renehavis

Kwasy Ortopedyczne

Opakowanie: 1,4ml x 1 ampułkostrzykawka

549,00 zł
Brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 20,00 zł 100,00 zł
10 40,00 zł 400,00 zł
20 100,00 zł 2 000,00 zł

Renehavis

RenehaVis wiskosuplement do śródstawowych injekcji to dwa przejrzyste, sterylne roztwory hialuronianu sodu w roztworze fizjologicznym z buforem fosforanowym, znajdujące się w dwukomorowej, napełnianej fabrycznie strzykawce do jednorazowego dostawowego podania leku do jamy stawu.

Właściwości:

RenehaVis wiskosuplement do śródstawowych injekcji to całkowita zmiana w podejściu do stosowania HA w terapii osteoartrozy. Innowacją jest tu realizacja idei  kompleksowej terapii kwasem hialuronowym – pozwoliło to uzyskać potwierdzoną klinicznie efektywność terapii do tej pory nie znaną przy stosowaniu monoterapii HA: zdecydowanie wydłuża skuteczność terapii do 1 -2 lat; zapewnia szybkie działanie – znaczna ulga już po podaniu pierwszej iniekcji; wysoką skuteczność RenehaVis™ udowodniono w 2-letnim, prospektywnym, randomizowanym, podwójnie zaślepionym, kontrolowanym badaniu klinicznym (porównanie do HMW HA, LML HA i Placebo).

Wprowadzany jest sterylnie do dwukomorowej szklanej jednorazowej strzykawki gotowej do użytku i zawierającej:

  • Komora 1: hialuronian sodu o niskiej masie cząsteczkowej (Low Molecular Weight, LMW): 0,7 ml sterylny 2,2% hialuronian sodu, masa cząsteczkowa 1 x 106 Da.
  • Komora 2: hialuronian sodu o wysokiej masie cząsteczkowej (High Molecular Weight, HMW): 0,7 ml sterylny  1,0% hialuroniansodu, masa cząsteczkowa 2 x 106 Da.

Skład:

RenehaVis wiskosuplement do śródstawowych injekcji zawiera 0,7 ml LMW i 0,7 ml HMW w szklanej, jednorazowej strzykawce, gotowej do użytku i wyjałowionej w całości wilgotnym ciepłem. Strzykawka pakowana jest w blistry i karton zewnętrzny. 0,7 ml LMW hialuronian sodu 22 mg/ml HMW hialuronian sodu 10 mg/ml.

Stosowanie:

Zalecane dawkowanie RenehaVis wiskosuplement do śródstawowych injekcji: 1 -2 iniekcje.

Opakowanie: 1,4ml x 1 ampułkostrzykawka

Przeznaczony do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu, oświadczasz, że jesteś osobą uprawnioną do wykonywania zabiegów z użyciem tego produktu

1060