• Nowy

Synvisc 16mg

Kwasy Ortopedyczne

Opakowanie: 2 ml x 3 ampułkostrzykawki

449,00 zł
Brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Rabat Jednostkowy Oszczędzasz
5 10,00 zł 50,00 zł
20 20,00 zł 400,00 zł

Synvisc 16mg

Synvisc hylanowe A i B wyprodukowane na bazie wysoko oczyszczonego wyciągu pochodzenia ptasiego. Hylany to pochodne hialuronianu (soli sodowej kwasu hialuronowego), które zawierają powtarzające się jednostki dwusacharydowe N-acetylo-glukozaminy i glukuronianu sodu.

Zastosowanie:

Okresowe zastąpienie i uzupełnienie płynu maziówkowego, u pacjentów w różnych stadiach zaawansowania zmian zwyrodnieniowych w obrębie stawów.

Sposób użycia:

Zawartość strzykawki należy zużyć niezwłocznie po otwarciu opakowania; przed wstrzyknięciem hylanu G-F 20 należy usunąć z kolana płyn maziówkowy lub wysięk; wstrzykiwać w temperaturze pokojowej; aby wyjąć strzykawkę z blistra (lub tacki), należy trzymać ją za korpus, nie dotykając tłoka; podawać przy ścisłym zachowaniu zasad aseptyki, szczególnie uważając przy zdejmowaniu korka z fiolki; przed zdjęciem szarej nasadki zabezpieczającej należy ją przekręcić. Zminimalizuje to wyciek produktu; w przypadku stosowania Synvisc One należy użyć igły o wymiarach 18 -22, w zależności od stawu, do którego będzie podany wyrób medyczny należy użyć igły o odpowiedniej długości; aby zapewnić szczelność i zapobiec wyciekowi, podczas podawania należy dobrze zamocować igłę, równocześnie mocno przytrzymując złączkę Luer; podczas nakładania igły lub zdejmowania jej osłony nie należy nadmiernie dokręcać igły i stosować nadmiernego nacisku na nią, gdyż może to spowodować złamanie końcówki strzykawki; wyrób należy podawać wyłącznie do maziówki w razie potrzeby posiłkując się fluoroskopią w szczególności przed podaniem do stawu biodrowego lub barkowego; zawartość strzykawki przeznaczona jest wyłącznie do jednorazowego użytku.

Składniki:

1ml hylanu G-F 20 zawiera: hylan 8,0mg, chlorek sodu 8,5mg, wodorofosforan dwusodowy 0,16mg, jednowodny dwuwodorofosforan sodu 0,04mg, wodę do wstrzykiwań q.s.

Przeciwwskazania

Produkt nie powinien być stosowany w przypadku zastoju żylnego lub limfatycznego, przy ciężkim zapaleniu stawów, zakażeniu stawów oraz przy chorobach skóry lub zakażeniach występujących w miejscu wstrzyknięcia.

Ważne wskazówki:

Nie należy podawać donaczyniowo. Nie należy podawać pozastawowo lub do tkanek maziówki i torebki stawowej. Produkt zawiera małe ilości białek pochodzenia ptasiego. Przechowywać w temperaturze od +2? do +30. Nie zamrażać.

Opakowanie: 2 ml x 3 ampułkostrzykawki

Przeznaczony do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu, oświadczasz, że jesteś osobą uprawnioną do wykonywania zabiegów z użyciem tego produktu

1056