Lenisna - Stymulator Tkankowy

Oferta

Pojemność fiolki: 5 ml

Skład:

170 mg PDLLA

30 mg kwas HA

789,00 zł
Brutto

Wypełniacz hybrydowy Lenisna łączący PDLLA i nieusieciowany kwas hialuronowy to jedne z  najtrwalszych stymulatorów tkankowych w medycynie estetycznej. Produkowane wg opatentowanych metod łączą w sobie zalety wynikające z użycia kwasu hialuronowego HA – natychmiastowe wypełnienie jak i długotrwałą stymulację produkcji kolagenu, dzięki wykorzystaniu polilaktydu PLA (Poly D,L – lactide)

Produkt LENISNA został zaprojektowany jako wypełniacz działający w czasie o stężeniu 170mg kwasu polimlekowego PDLLA, oraz 30mg nieusieciowanego kwasu hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 50 do 60 mikrometrów i połączeniu ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji w tkankę podskórną lub okostnowo. Przeznaczony do leczenia zmarszczek głębokich, wiotkości i znaczących ubytków tkankowych.

EFEKT WOW !!!

Dzięki połączeniu kwasu polimlekowego PDLLA z kwasem hialuronowym HA otrzymujemy efekt, który widoczny jest od razu po zabiegu. Wypełnienie utrzymuje sie do momentu, gdy dominować zaczyna proces produkcji nowego kolagenu, elasnyny przez kwas polimlekowy.

CO CZYNI PREPARAT LENISNA WYJĄTKOWYM?

jego zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu, oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny.

brak konieczności masowani miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły kształt cząsteczek kwasy PDLLA i połączenie jej z nieusieciowanym kwasem hialuronowym.

trwałość zabiegu utrzymuje się ponad 24 miesiące od ostatniego zabiegu. Efekt można podtrzymać wykonując 1 zabieg przypominający po 24 miesiącach.WSKAZANIA:

Z uwagi na wysokie stężenie kwasu poli D,L mlekowego 170mg oraz kwasu hialuronowego 30mg zabieg przeznaczony jest dla osób:

z wyraźnymi oznakami starzenia się 40+

potrzebujących zwiększenia objętości zapadających obszarów twarzy

szczególnie do korekcji wgłębień skóry takich jak: załąmania w skórze, zmarszczki, bruzdy, a także w przypadku opadania twarzy i wiotkości skóry.

EFEKT TERAPII:

Efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego po około 2 tygodniach, następnie produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu. Rekomendowana ilość zabiegów to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 6-8 tygodni

Produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu, oświadczasz, że jesteś osobą uprawnioną do wykonywania zabiegów z użyciem tego produktu.