• Nowy

Magnesium (90 kaps.)

Oferta

Magnez przyczynia się do zmniejszania uczucia zmęczenia i znużenia,

89,00 zł
Brutto 3-4 dni

Magnesium

SUPLEMENT DIETY 

Magnez -zdecydowanie należy do grupy mikroelementów, bez których sprawne funkcjonowanie ludzkiego organizmu nie jest możliwe. Wraz z sodem, potasem, wapniem i żelazem tworzy "złotą piątkę" niezbędnych do życia metali.

O roli magnezu w funkcjonowaniu całych narządów i organów napisano przeszło tysiąc książek! Nie powinno to nikogo dziwić: magnez jest gromadziny w mitochondriach naszych komórek i uczestniczy w kilkuset reakcjach enzymatycznych, z których wiele nie może się bez tego pierwiastka obejść!

Magnez przyczynia się do zmniejszania uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w utrzymaniu równowago eletrolitowej, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomaga w prawidłowej syntezie białka, wspiera utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych, a także odgrywa rolę w procesie podziału komórek

SKŁADNIKI:

Jabłczan magnezu, maltodekstryna, substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu); otoczka kapsułki (żelatyna, woda)

KLUCZOWE SKŁADNIKI:

Zawartość w zalecanej porcji (3 kaps.);

Magnez.........................240mg.................64% RWS*

Kwas Jabłkowy..........................................1050mg **

ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA:

1 kapsułka 3 razy dziennie w trakcie posiłku

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

WARUNKI PRZECHOWYWANIA:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu w sposob niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce

Nature’s Sunshine zachęca do prowadzenia zdrowego stylu życia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Jeśli chcesz uzyskać zniżkę kliknij na link i przejdź do formularza wpisz swoje dane i rób zakupy za zniżką , oraz bedziesz mógł korzystać z promocji. 

https://PL4555398.e-naturessunshine.com