Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Mezoterapia igłowa – co to jest? Skuteczny sposób odmłodzenia wyglądu!

W dzisiejszym świecie młodzieńczy wygląd twarzy można uzyskać praktycznie w każdym wieku.Wystarczy jedynie zajrzeć do któregoś z licznych salonów wykonujących zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Zdecydowana większość z gabinetów oferuje szeroki wybór różnorodnych terapii, których efekty najczęściejzauważalne są już pierwszej wizycie. Jedną z nich stanowi zabieg cieszący się popularnością na całym świecie, a mianowicie mezoterapia. Co to właściwie jest i czemu ma służyć? Na czym polega i czy przynosi skutki uboczne? W tym artykule poznasz odpowiedzi na wszystkie te pytania i nie tylko!

Co to jest mezoterapia i jakie efekty pozwala uzyskać?

Odpowiadając na pytanie, co to właściwie jest mezoterapia, należy podkreślić, że jest to zabieg niechirurgiczny. W praktyce oznacza to, że nie musisz poddawać się żadnej operacji, a jedynie odbyć krótką, bo zaledwie kilkudziesięciominutową, wizytę w gabinecie dermatologii estetycznej.Będzie ona polegać na wprowadzeniu we wszystkie, nawet najgłębsze warstwy skóry rozmaitych substancji aktywnych takich jak witaminy oraz kwas hialuronowy, a nawet kofeina i sole mineralne. Ma to na celu dogłębne nawilżenie oraz regenerację skóry. Wyróżnia się dwa rodzaje mezoterapii, a mianowicie igłową i bezigłową. Obydwa sposoby cieszą się sporą popularnością zarówno w Polsce, jak i za granicą.Pamiętaj, że niestety zarówno jedna, jak i druga metoda nie jest permanentna.Zabiegi należy regularnie powtarzać, kierując się zaleceniami kosmetologa dotyczącymi ich częstotliwości.

Bolesne zabiegi dermatologiczne to przeszłość!

Mezoterapia igłowa to jeden z inwazyjnych zabiegów kosmetycznych wykorzystujący, jak sama nazwa wskazuje, igły, co jest częstym powodem niechęci wśródkobiet. Iniekcja kojarzy się bowiem powszechnie z bólem i ogólnie rzecz biorąc szeregiem nieprzyjemności. Mamy jednak rok dwa tysiące dwudziesty – znane są przecież środki znieczulające! To właśnie dzięki zastosowaniu ich odpowiednio wcześniej, cały zabieg najczęściej przechodzi się całkowicie bezboleśnie. Istotną kwestią jest również sięganie wyłącznie po wysokojakościowe preparatów oraz udanie się jedynie do sprawdzonego, godnego zaufania specjalisty. Takie połączenie nie tylko sprawi, że wizyta obejdzie się bez nieprzyjemności, ale również zapewni Ci długotrwały efekt, sięgający nawet dziewięciu miesięcy!

Spektakularne efekty niewymagające interwencji chirurga

Co do zasady, mezoterapia igłowa to zabieg, który jest stosowany po to, aby odmłodzić wygląd twarzy. Wspomniane nawilżenie i regeneracja skóry sprawiają, że staje się ona dużo bardziej jędrna. Ponadto, pozbawiają ją niechcianych defektów w postaci zmarszczek i bruzd. Mezoterapia igłowa jestrównież pogromcą rozmaitych przebarwień oraz większości blizn.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl