Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Na co zwrócić uwagę wybierając pigmenty do makijażu permanentnego?

Najwspanialsze obrazy w dziejach nie byłyby tym samym, gdyby do ich stworzenia użyto słabej jakości farb, bo nawet jeśli piękne, przez marne materiały nie przetrwałyby wieków. To samo tyczy się makijażu permanentnego. Aby był on piękny i długotrwały, potrzebne są pigmenty, które nie zawiodą. Na co zwrócić uwagę przy wyborze pigmentów permanentnych?

Organiczne czy sztuczne?

Podstawowy podział pigmentów dzieli się na te pochodzenia naturalnego oraz nieorganiczne. Te pierwsze są o wiele delikatniejsze, dają lekki i bardzo naturalny efekt, jednak ich wadą jest krótka trwałość i łatwa ścieralność. Z tego względu klientki o wiele częściej decydują się na pigmenty syntetyczne. Jednak budząca grozę nazwa „syntetyczne” nie powinna nas odstraszać. Są one bezpieczne dla organizmu, a dzięki wyjątkowej trwałości sprawiają, że poprawianie makijażu jest potrzebne o wiele rzadziej. 

Do każdego makijażu inny pigment

Robiąc zapas pigmentów do makijażu permanentnego warto mieć na uwadze to, że aby efekt był jak najbardziej schludny, potrzebna jest szeroka paleta kolorów. Tu kluczem jest blendowanie barw. Rysując więc pojedyncze włoski brwi należy pamiętać o tym i w czasie pracy dodawać inne kolory dla uzyskania jak najbardziej naturalnego efektu. Jednak nie zawsze zależy nam na naturalnym efekcie, czasem po prostu chcemy, aby nasz makijaż był widoczny. Tu także przyda się umiejętność łączenia pigmentów oparta na solidnie zbudowanej kolekcji kolorów. Ze względu na różne potrzeby kolorystyczne dla różnych części twarzy, potrzebne są pigmenty o różnych odcieniach oraz tonach - kupując swój zapas, dobrze jest wcześniej zrobić analizę kolorystyczną osób z naszej okolicy i wybrać te najczęściej powtarzające się, jako bazę. Pamiętajmy, im bogatsza paleta, tym lepiej!

Korzystanie ze sprawdzonych źródeł

Ostatnią, niemal oczywistą rzeczą, na jaką należy zwrócić uwagę jest upewnienie się, że nasze pigmenty pochodzą ze sprawdzonych źródeł, a także, że były badane dermatologicznie i nie zaszkodzą klientkom, na przykład przez zawieranie silnego alergenu. Nie dajmy się kusić niskim cenom firm niewiadomego pochodzenia, przede wszystkim zwracajmy uwagę na składy, atesty i źródła naszych kosmetyków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl