Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Na jakie urządzenia do makijażu permanentnego należy zwrócić uwagę?

Makijaż permanentny od kilku lat robi prawdziwą furorę wśród kobiet w każdym wieku. Dzięki niemu oszczędzamy czas przy porannym wyścigu, pieniądze, ponieważ nie ogranicza się potrzeba dokupowania kolejnych produktów, a zyskujemy nie tylko większą pewność siebie, lecz także fantastyczny wygląd. Jednak, aby taki makijaż był trwały i wyglądał dobrze, potrzebne są odpowiednie urządzenia umożliwiające profesjonalne wykonanie go. Jakie w takim razie urządzenia do makijażu permanentnego są obowiązkowe w każdym salonie?

Bezbolesny makijaż

Mikropigmentacja, zwana również makijażem permanentnym, polega na wprowadzeniu głęboko do naskórka pigmentu, który zabarwi skórę. Jeśli w tym momencie brzmi to jak robienie tatuażu, to słusznie, jednak różnica polega na tym, że pigment nie jest wprowadzany do warstwy skóry właściwej, przez co efekt z czasem zanika. Jednak pomimo tej różnicy oba zabiegi są bolesne, zwłaszcza, że ten pierwszy jest wykonywany na delikatnej skórze twarzy, przede wszystkim powiek i ust. Z pomocą w tej sytuacji przychodzą urządzenia mrożące, które poprzez odpowiednie schłodzenie skóry pozwalają na bezbolesne wykonanie zabiegów upiększających, nie tylko makijażu, ale nawet depilacji czy laserowego usuwania tatuaży.

Jakimi urządzeniami należy wykonywać makijaż?

Skoro już mamy odpowiednio znieczuloną skórę, czas na przejście do zabiegu. Na rynku dostępnych jest wiele maszyn, a główny podział między nimi jest na te z działające z igłami akupunkturowymi i te na igły cartridge. Niezależnie od tego, na co padnie nasz wybór, ważne jest zaopatrzenie się w odpowiednią ilość jednorazowych igieł oraz upewnienie się, że sprzęt posiada zadowalającą ilość programów do makijażu - osobny do oczu, linii rzęs, konturu warg oraz wypełnienia ust. Jest to ważne, ponieważ w każdym z tych miejsc skóra ma inną grubość i urządzenie intuicyjnie powinno dobierać moc z jaką wtłacza pigment pod skórę tak, aby było to bezpieczne. Ostatnia rzecz na jaką należy zwrócić uwagę, to łatwość w utrzymaniu czystości maszyny oraz jej dezynfekcja.

Proste usuwanie

Czasem natomiast zdarza się, że chcemy nasz makijaż usunąć. Na takie okazje w każdym salonie powinno znajdować się laserowe urządzenie pozwalające na ten zabieg. Podobnie jak i w przypadku robienia makijażu, tu także należy wcześniej odpowiednio schłodzić skórę, by zabieg był jak najmniej bolesny. Ze względu na to, iż makijaż permanentny nie jest tatuażem, który zostaje na zawsze, nie należy się go bać. Dzięki temu, że po pewnym czasie znika, podobnie jak zwykłym make-upem, można się nim bawić, a przy pomocy dobrego fachowca stworzyć na twarzy fundament, który sam w sobie będzie ozdobą, a przy okazji większych wyjść stworzy wspaniałą bazę do bardziej zaawansowanego makijażu. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl