Nici liftingujące PDO

Nici liftingujące PDO są wykonane z rozpuszczalnego materiału bezpiecznego dla zdrowia pacjenta. Zaaplikowane nici tworzą podskórny stelaż dla zwiotczałej cery. Efektem jest widoczne wypełnienie, a także pobudzenie komórek do produkcji kolagenu i elastyny, co długotrwale poprawia kondycję skóry. Przed zabiegiem aplikuje się krem znieczulający.

Istnieje szeroki zakres potrzeb, na jakie mogą odpowiedzieć nici PDO. Foxy eyes to zabieg, który pozwala na wyeliminowanie opadającej powieki, a także odświeżenie zmęczonego spojrzenia. To popularny trend w dermatologii estetycznej wykorzystujący nici PDO. Wolumetria twarzy stanowi ich powszechniejsze wykorzystanie. Polega na przywróceniu właściwego kształtu twarzy zatraconego przez opadającą i zmęczoną skórę.

Rodzaje nici liftingujących PDO

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje nici liftingujących PDO. Nici pojedyncze stosowane są do zagęszczenia skóry w miejscach, gdzie dostęp jest utrudniony np. w okolicach oczu. Preparaty typu screw/tornado składają się z kilku skręconych nici. Wykorzystuje się je, gdy konieczne jest mocne oddziaływanie na tkanki np. przy spłycaniu bruzd nosowo-wargowych.

Aktywne filtry