Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 

Technologia nici PDO NEOGENESIS- Młodość w zasięgu ręki.

Nici PDO NEOGENESIS pozwalają na wykonanie bezoperacyjnego liftingu twarzy i zabiegów konturowania twarzy i ciała oraz wygładzania zmarszczek, a także dają wyraźny i trwały efekt odmłodzenia skóry. Dzieje się tak, ponieważ nici AM stymulują syntezę kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za gęstość i sprężystość skóry. Po wykonaniu zabiegu rozpoczyna się stopniowy proces poprawy jakości skóry, którego efekty utrzymują się nawet do kilku lat!

Efekty osiągane przez zastosowanie liftingujących nici PDO NEOGENESIS w zabiegach medycyny estetycznej są tak spektakularne, że porównywane, przez pacjentów i lekarzy, z efektami uzyskiwanymi w chirurgii plastycznej. Przy czym zabieg z użyciem nici NEOGENESIS jest jednym z najmniej bolesnych i inwazyjnych, oraz praktycznie nie wymaga okresu rekonwalescencji. Oczywiście, tak jak w przypadku każdej procedury medycyny estetycznej, bardzo ważne jest by pacjent stosował się do zaleceń po zabiegowych. 

Nici NEOGENESIS są wykonane z polidioksanonu (PDO) - wykazującego pełną zgodność tkankową i całkowicie wchłanianego przez skórę. Zastosowane do produkcji nici włókno stosowane dotychczas w kardiochirurgii minimalizuje ryzyko alergii i powikłań - dlatego są chętnie stosowane w zabiegach medycyny estetycznej.

Polidioksanon (skrót: PDO) jest elastycznym i silnym całkowicie syntetycznym włóknem, które stopniowo rozpuszcza się w tkance. Polidioksanon jest materiałem doskonale lekarzom i powszechnie stosowanym w medycynie od wielu lat. Jest on głównie wykorzystywany do tworzenia rozpuszczalnych szwów skórnych i podskórnych w kardiochirurgii, chirurgii oka, neurochirurgii, gastroenterologii, ginekologii, urologii, oraz chirurgii plastycznej.
Materiał ten spełnia wszystkie wymagania dla szwów chirurgicznych jakie określa Farmakopea USA (USP) i wykazuje bardzo wysoki profil bezpieczeństwa.

Metodę stosowania nici wykonanych z polidioksanonu (PDO) w zabiegach medycyny estetycznej wynaleziono w Korei Południowej a obecnie zabiegi te wykonywane są na całym świecie (głównie w Korei, Japonii, USA, oraz krajach UE a także w Brazylii, Wenezueli i Rosji). Inspiracją były obserwacje pracy tkanek w miejscach szwów chirurgicznych ( pobudzona neokolageneza i synteza elastyny ) 

 

NIĆ COG 4D ( z haczykami) 19G NIĆ COG 4D ( z haczykami) 19G
Cena: 59,00 zł (netto: 54,63 zł )
( 1 szt. = 59,00 zł )
zobacz więcej
Nić do liftingu, volumetrii twarzy (bi-kaniula) Nić do liftingu, volumetrii twarzy (bi-kaniula)
Cena: 69,00 zł (netto: 63,89 zł )
( 1 szt. = 69,00 zł )
zobacz więcej
NIĆ EYE -line SCREW - Caniula 30G NIĆ EYE -line SCREW - Caniula 30G
Cena: 24,99 zł (netto: 23,14 zł )
( 1 szt. = 24,99 zł )
zobacz więcej
Nić haczykowe Combi Nić haczykowe Combi
Cena: 89,00 zł (netto: 82,41 zł )
( 1 szt. = 89,00 zł )
zobacz więcej
NIĆ Korekta kształtu nosa 19G NIĆ Korekta kształtu nosa 19G
Cena: 79,00 zł (netto: 73,15 zł )
( 1 szt. = 79,00 zł )
zobacz więcej
NIĆ MONO NIĆ MONO
Cena: 10,99 zł (netto: 10,18 zł )
( 1 szt. = 10,99 zł )
zobacz więcej
NIĆ PDO  TORNADO NIĆ PDO TORNADO
Cena: 15,99 zł (netto: 14,81 zł )
( 1 szt. = 15,99 zł )
zobacz więcej
NIĆ SCREW NIĆ SCREW
Cena: 12,99 zł (netto: 12,03 zł )
( 1 szt. = 12,99 zł )
zobacz więcej
NIĆ TRIPLE NIĆ TRIPLE
Cena: 12,99 zł (netto: 12,03 zł )
( 1 szt. = 12,99 zł )
zobacz więcej
NIĆ TWIN NIĆ TWIN
Cena: 14,99 zł (netto: 13,88 zł )
( 1 szt. = 14,99 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl