Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

 

Technologia nici PDO NEOGENESIS- Młodość w zasięgu ręki.

Nici PDO NEOGENESIS pozwalają na wykonanie bezoperacyjnego liftingu twarzy i zabiegów konturowania twarzy i ciała oraz wygładzania zmarszczek, a także dają wyraźny i trwały efekt odmłodzenia skóry. Dzieje się tak, ponieważ nici AM stymulują syntezę kolagenu i elastyny odpowiedzialnych za gęstość i sprężystość skóry. Po wykonaniu zabiegu rozpoczyna się stopniowy proces poprawy jakości skóry, którego efekty utrzymują się nawet do kilku lat!

Efekty osiągane przez zastosowanie liftingujących nici PDO NEOGENESIS w zabiegach medycyny estetycznej są tak spektakularne, że porównywane, przez pacjentów i lekarzy, z efektami uzyskiwanymi w chirurgii plastycznej. Przy czym zabieg z użyciem nici NEOGENESIS jest jednym z najmniej bolesnych i inwazyjnych, oraz praktycznie nie wymaga okresu rekonwalescencji. Oczywiście, tak jak w przypadku każdej procedury medycyny estetycznej, bardzo ważne jest by pacjent stosował się do zaleceń po zabiegowych. 

Nici NEOGENESIS są wykonane z polidioksanonu (PDO) - wykazującego pełną zgodność tkankową i całkowicie wchłanianego przez skórę. Zastosowane do produkcji nici włókno stosowane dotychczas w kardiochirurgii minimalizuje ryzyko alergii i powikłań - dlatego są chętnie stosowane w zabiegach medycyny estetycznej.

Polidioksanon (skrót: PDO) jest elastycznym i silnym całkowicie syntetycznym włóknem, które stopniowo rozpuszcza się w tkance. Polidioksanon jest materiałem doskonale lekarzom i powszechnie stosowanym w medycynie od wielu lat. Jest on głównie wykorzystywany do tworzenia rozpuszczalnych szwów skórnych i podskórnych w kardiochirurgii, chirurgii oka, neurochirurgii, gastroenterologii, ginekologii, urologii, oraz chirurgii plastycznej.
Materiał ten spełnia wszystkie wymagania dla szwów chirurgicznych jakie określa Farmakopea USA (USP) i wykazuje bardzo wysoki profil bezpieczeństwa.

Metodę stosowania nici wykonanych z polidioksanonu (PDO) w zabiegach medycyny estetycznej wynaleziono w Korei Południowej a obecnie zabiegi te wykonywane są na całym świecie (głównie w Korei, Japonii, USA, oraz krajach UE a także w Brazylii, Wenezueli i Rosji). Inspiracją były obserwacje pracy tkanek w miejscach szwów chirurgicznych ( pobudzona neokolageneza i synteza elastyny ) 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl