Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

 • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
 • Warszawa
 • Poznań
 • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

WYPEŁNIACZE HA -UZUPEŁNIAJĄCE ( DOSZKOLENIE)

Najbliższe doszkolenie z dowolnej partii twarzy wersja 1,2,lub3: USTALAMY INDYWIDUALNIE DO POTRZEB KLIENTA

Uczestnicy szkoleń pracują na najwyższej, jakości kwasie hialuronowym znanej firmy HA dermfiller® – niemiecka technologia 3D, testowany w Norwegii. Jest to dwufazowy kwas hialuronowy produkt przeznaczony do medycyny estetycznej. Produkt sterylny, wyrób medyczny  oznaczony znakiem CE 0434. Stworzony na bazie opatentowanej formuły. Produkt jest  o najwyższym stopniu czystości. Całkowicie sterylny i apirogenny (brak zanieczyszczeń biologicznych i chemicznych).

Część teoretyczna: 2h

 • Omówienie preparatów dostępnych na rynku, oraz różnice w aplikacji kwasów hialuronowych o różnym sieciowaniu
 • Podstawowe działanie kwasu hialuronowego
 • Aseptyka, wskazania i przeciwwskazania do zabiegu.
 • Możliwe powikłania (zapobieganie, leczenie).
 • Znieczulenie przed zabiegiem.
 • Techniki podawanie kwasu hialuronowego i okolice, w których można stosować terapie z użyciem kwasu.
 • Zalecenia po zabiegu dla pacjenta.

Część praktyczna: 6h zakończona egzaminem

Uczestnicy wykonują zabiegi w asyście lekarza medycyny estetycznej lub szkoleniowca.  Na każdego uczestnika przypadają minimum dwie pacjentki . Każda osoba wykona samodzielnie kilka zabiegów na różnych okolicach objętych programem szkolenia. Nauka praktyczna obejmuje wprowadzanie preparatów za pomocą igły, oraz techniki wypełnień kwasem hialuronowym usieciowanym w zakresie - wersja do wyboru:

1)

 • Powiększanie i modelowanie ust
 • Podnoszenie kącików ust

2)

 • wypełnianie doliny łez z użyciem kaniuli ,okolica oczodołu i zmarszczki na skroniach.

3)

 • bezinwazyjna korekta nosa ( korekta kształtu nosa, korekta opadniętego nosa) + korekcja brody ( m.in. wypełnienie załamań brody, powiększenie okolicy brody)

*W trakcie części praktycznej, możliwe do wykonania zabiegi uzależnione są od wskazań występujących u modelek, uzgadnianych przez lekarza prowadzącego szkolenie.

Całkowity koszt szkolenia z certyfikatem w j.polskim i j.angielskim.

2500 zł /os.

W cenę szkolenia wliczona jest kawa, herbata, woda, przekąski, oraz obiad.

 Szkolenia prowadzone  jest w grupach 2- 3-osobowych lub indywidualnie z dopłatą +800zł .

 Mozliwość rozłożenia kosztów na 12 rat 0%. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl