Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Idealne brwi przez długi czas? Sprawdź, ile utrzymuje się makijaż permanentny brwi!

Częsta regulacja i henna brwi, codzienne uzupełnianie cieniem albo odpowiednim woskiem, poprawianie ich konturu i noszenie przy sobie niezliczonej ilości kosmetyków do stylizacji brwi sprawia, że masz ochotę zostawić je samym sobie? Zanim zrezygnujesz z pielęgnacji, koniecznie wypróbuj makijaż permanentny brwi. Ile się utrzymuje? Będziesz zaskoczona!

czytaj całość »
Na co zwrócić uwagę wybierając pigmenty do makijażu permanentnego?

Najwspanialsze obrazy w dziejach nie byłyby tym samym, gdyby do ich stworzenia użyto słabej jakości farb, bo nawet jeśli piękne, przez marne materiały nie przetrwałyby wieków. To samo tyczy się makijażu permanentnego. Aby był on piękny i długotrwały, potrzebne są pigmenty, które nie zawiodą. Na co zwrócić uwagę przy wyborze pigmentów permanentnych?

czytaj całość »
Na jakie urządzenia do makijażu permanentnego należy zwrócić uwagę?

Makijaż permanentny od kilku lat robi prawdziwą furorę wśród kobiet w każdym wieku. Dzięki niemu oszczędzamy czas przy porannym wyścigu, pieniądze, ponieważ nie ogranicza się potrzeba dokupowania kolejnych produktów, a zyskujemy nie tylko większą pewność siebie, lecz także fantastyczny wygląd. Jednak, aby taki makijaż był trwały i wyglądał dobrze, potrzebne są odpowiednie urządzenia umożliwiające profesjonalne wykonanie go. Jakie w takim razie urządzenia do makijażu permanentnego są obowiązkowe w każdym salonie?

czytaj całość »
NICI PDO

Najbliższe szkolenia PDO: 14.09.2019r oraz19.10.2019r w Łodzi

Najbliższe szkolenie PDO COG:28,09.2019r oraz 26.10.2019r w Łodzi

Nici Liftingujące PDO to metoda służąca do natychmiastowej poprawy struktury skóry, która staje się jędrniejsza, elastyczna i lepiej nawilżona. Nić umieszczona jest na sterylnej, cienkiej igle, przy pomocy, której wprowadzamy ją w określone okolice skóry. Zabieg jest mało inwazyjny, a efekt w 100% naturalny. Obecność nici PDO w tkance wzmacnia skórę, mięśnie i ścięgna. Skóra staje się jędrniejsza i bardziej elastyczna.

czytaj całość »
WYPEŁNIACZE HA

Najbliższe szkolenie STOPIEŃ II: 08.09.2019r. w Łodzi

Najbliższe szkolenie STOPIEŃ III: 23.08.2019r. w Łodzi

Uczestnicy szkoleń pracują na najwyższej, jakości kwasie hialuronowym znanej firmy HA dermfiller® – niemiecka technologia 3D, testowany w Norwegii. Jest to dwufazowy kwas hialuronowy produkt przeznaczony do medycyny estetycznej. Produkt sterylny, wyrób medyczny  oznaczony znakiem CE 0434. Stworzony na bazie opatentowanej formuły. Produkt jest  o najwyższym stopniu czystości. Całkowicie sterylny i apirogenny (brak zanieczyszczeń biologicznych i chemicznych).

czytaj całość »
MEZOTERAPIA IGŁOWA

Najbliższe szkolenie: cyklicznie raz w miesiącu termin do uzgodnienia

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo podawać substancje aktywne za pomocą igły i strzykawki. Polecamy to szkolenie osobom, które w przyszłości będą chciały się zajmować podawaniem wypełniaczy. Każda osoba wykona samodzielnie kilka zabiegów na różnych okolicach objętych programem szkolenia. Zabiegi są wykonywane w asyście lekarza medycyny estetycznej.

czytaj całość »
WYPEŁNIACZE HA -UZUPEŁNIAJĄCE ( DOSZKOLENIE)

Uczestnicy szkoleń pracują na najwyższej, jakości kwasie hialuronowym znanej firmy HA dermfiller® – niemiecka technologia 3D, testowany w Norwegii. Jest to dwufazowy kwas hialuronowy produkt przeznaczony do medycyny estetycznej. Produkt sterylny, wyrób medyczny  oznaczony znakiem CE 0434. Stworzony na bazie opatentowanej formuły. Produkt jest  o najwyższym stopniu czystości. Całkowicie sterylny i apirogenny (brak zanieczyszczeń biologicznych i chemicznych).

czytaj całość »
BOTOX

Botox, nazywany również toksyną botulinową, jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej, pozwalający na błyskawiczne wygładzenie zmarszczek. Metoda ta skutecznie zwalcza wszelkiego rodzaju zmarszczki mimiczne, a polega na wstrzykiwaniu małych dawek botoksu w precyzyjnie wybrane miejsca na skórze.

czytaj całość »
ZABIEGI PRP (OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE)

Najbliższe szkolenie: ustalamy indywidualnie do zapotrzebowania.

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak prawidłowo podawać osocze bogatopłytkowe za pomocą igły i strzykawki. Każda osoba wykona samodzielnie kilka zabiegów na różnych okolicach objętych programem szkolenia. Zabiegi są wykonywane w asyście lekarza medycyny estetycznej.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl