Dermfiller 2% / 2ml

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
ilość szt.
Producent: -

Opis

Kwas hialuronowy nieusieciowany DERMFILLER 2%- produkt przeznaczony do medycyny estetycznej .

Żel hialuronian sodu pochodzi z kwasu hialuronowego, dzięki czemu ma właściwości nawilżające i odbudowujące dla skóry. Kwas hialuronowy lub hialuronian , jest nie-siarczanowym glikozaminoglikanem o naturalnej zdolności wysokiej lepkości w organizmie człowieka. HA jest substancją naturalnie występującą w macierzy zewnątrzkomórkowej i znajduje się w wielu tkankach ludzkich , takich jak: skóra, pępowina, płyn ciała szklistego oka, płynie maziowym stawów , rusztowaniach w chrząstkach.

Ten polisacharyd ma zdolność do wiązania wody 1000 razy większą w stosunku do swojej masy . To powoduje polepszenie smarowania oraz zwiększenie objętości cząsteczki , poprawia elastyczność komórek, które przylegają do kolagenu elastyny i innych komórek. Jednakże, wraz z wiekiem stężenie i masa cząsteczkowa kwasu hialuronowego w skórze zmniejsza się co przekłada się na pogorszenie jędrności, objetości i nawilżenia skóry. Lepkosprężne własciwości kwasu hialuronowego służą tez spulchnianiu skóry , powodując bardziej młodzieńczy wygląd. Wiele badań wykazało, że kwas hialuronowy jest bardzo skuteczny i daje długotrwałe nawilżenie. A to dzięki przyleganiu do kolagenu i fibryny,co zwiększa wilgotność i przywraca elastyczność skóry. Ponadto , kwas hialuronowy ma wspaniałe działanie odbudowujące w innych dziedzinach. jednym z najbardziej interesujących zastosowań jest stosowanie polisacharydów w przyspieszeniu gojenia się ran. Mechanizm jest nieznany, ale zasugerowano,że kwas hialuronowy promuje migrację nabłonka w środowisku wilgoci . I ze względu na swoje naturalne właściwości , kwas hialuronowy zawsze wydaje się otaczać proliferację i migrację komórek. W estetycznej chirurgii plastycznej po zastosowaniu HA skóra staje się zdrowsza ,odbudowuje się, poprawia się wygląd.

ZASTOSOWANIE:

Implantacja podskórna, Pielęgnacja skóry, nawilżenie i ujędrnienie skóry.

EFEKT:

Odmłodzenie skóry,skóra zliftingowana, nawilżenie skóry.

SPOSÓB DZIAŁANIA:

Zwiększenie objętości kwasu hialuronowego jest wynikiem jego skłonności, aby przyciągnąć dużą ilość wody, a tym samym również zwiększył swoją stabilność. Ta nieruchomość pozostaje nawet podczas jego ewentualnej degradacji.

BEZPIECZEŃSTWO:

Dobrej biozgodność i powinowactwo ze skórą Uwagi: -Produkt jednorazowego użytku; -nie sterylizować, - partie ciała poddane zabiegowi nie wystawiać na światło słoneczne przez 2 tygodnie po zabiegu. Data ważności i nr serii podane bezpośrednio na blistrze.

PRZECHOWYWANIE

Przechowywać w temp. 2-8 C, nie zamrażać, chronić przed żródłem światła.

Nie stosować leku po terminie ważności.

Okres gwarancji jakości na okres dwóch lat.

Nr dok: CO-AQP-032-F03

Stężenie i poj.podane na opakowaniu zewnętrznym .

 W ofercie znajduję się następujące produkty:

15mg/ml - 1ml, 2ml.

20mg/ml- 1ml, 2ml. 

 PRODUKT DLA OSÓB UPOWAŻNIONYCH DO WYKONYWANIA ZABIEGU Z JEGO UŻYCIEM.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl