PLASMA LIFT MEDICAL

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 11 999,00 zł 11999.00
  ( 1 szt. = 11 999,00 zł )
Cena netto: 9 755,28 zł
  ( 1 szt. = 9 755,28 zł )
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -

Opis

OD DZISIAJ PROBLEM OPADAJĄCYCH POWIEK, PRZEBARWIEŃ, ZWIOTCZAŁEJ SKÓRY, ROZSTĘPÓW I BLIZN NIE ISTNIEJE!

 

Jedyna plazma na rynku z 2 penami zabiegowymi:

 1. Bez użycia elektrody biernej – niechirurgiczna blefaroplastyka powiek, usuwanie narośli, brodawek, tłuszczaków.
 2. Z użyciem elektrody biernej – zabieg odmładzający, silny natychmiastowy lifting, poprawa jędrności, nawilżenie, likwidacja blizn i rozstępów.

  Dotąd jedynym sposobem na pozbycie się opadających powiek i nadmiaru skóry na powiece był zabieg chirurgiczny, któremu nie każdy chce się poddać ze względu na czas rekonwalescencji, pozostającą po zabiegu bliznę i narkozę.

  Dzięki naszemu urządzeniu zabieg blefaroplastyki powiek jest możliwy w każdym gabinecie.

Można  wybrać w jakim trybie chce się pracować.

PlasmaPen® ma też kilka innowacyjnych rozwiązań technicznych, które nie występują w innych tego typu urządzeniach:

 • ergonomiczna rączka (pen) – bardzo lekka, niedużych rozmiarów. Pen dodatkowo posiada „kołnierzyk”, który zabezpiecza przed dotknięciem dłonią głowicy w trakcie pracy aparatu,
 • rozmiar rączki pozwala na swobodną pracę pod lupo lampą,
 • płynna regulacja mocy bez potrzeby wyłączania trybu pracy w aparacie. Oznacza to, że można zmieniać moc zarówno w trybie pracy aparatu (czyli w trakcie wykonywania zabiegu) jak i w trakcie trybu pausa/stop,
 • uwaga! nasz aparat posiada licznik rzeczywistej pracy plazmy w trakcie zabiegu. Licznik pokazuje czas, tylko kiedy skutecznie wytworzyliśmy wiązkę plazmy. Możemy więc sprawdzić ile czasu opracowywaliśmy daną powierzchnię, powiekę itp.,
 • panel dotykowy,
 • kabel zasilający oraz kabel od uziemienia podłączany jest do bazy aparatu. Nie przeszkadza więc nam nic w trakcie zabiegu w postaci wiszących przewodów. To rozwiązanie powoduje, że mamy dużo większą odległość od źródła zasilania do stanowiska pracy oraz odpowiednio długi przewód od bazy do miejsca wykonywania zabiegu – pacjenta. W 100% jest zapewniona pełna swoboda ruchów,
 • w podstawowym zestawie są 3-4 głowice zabiegowe, którymi można wykonywać: blefaroplastykę powiek górnych i dolnych, lifting, usuwać przebarwienia, zmniejszać rozstępy i blizny, usuwać naczynka.
Na czym polega wykorzystanie zjawiska plazmy w kosmetyce?

Nasz aparat wytwarza kontrolowaną i bardzo precyzyjną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Powstaje niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do koagulacji skóry w miejscu jego działania.

Ponieważ do koagulacji wykorzystywana jest wiązka plazmy, to zabieg w przeciwieństwie do tradycyjnej koagulacji prądem stałym czy zmiennym, jest prawie bezbolesny, nie powoduje stanu zapalnego, hamuje krwawienie, nie wpływa negatywnie na otaczające tkanki.
Głębokość penetracji naskórka jest bardzo precyzyjna i optymalna, ponieważ plazma sama wyszukuje najwyższe punkty na skórze.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl