RESTYLANE LYFT Lidocaine 1x1ml

Dostępność: spodziewana dostawa
Koszt bez rabatu: 380,00 zł
ilość szt.
Producent: -

Opis

Restylane Lyft -  jest wypełniaczem, który działa poprzez zwiększenie objętości tkanki, czego efektem jest przywrócenie konturów twarzy lub uwydatnienie ust do pożądanego stopnia korekcji. Nadawanie objętości oraz działanie liftingujące wynikają ze zdolności stabilizowanego kwasu hialuronowego do wiązania wody. Efekt utrzymuje się do 18 miesięcy.

Produkt przeznaczony jest do wypełnienia tkanek twarzy. Zaleca się stosowanie preparatu do kształtowania konturów twarzy, korekcji bruzd nosowo-wargowych oraz modelowania ust. Należy go wstrzykiwać w głęboką warstwę skóry właściwej lub powierzchniową warstwę tkanki podskórnej, jak również w podśluzówkową warstwę ust. W rejonach twarzy charakteryzujących się słabym wypełnieniem i pokryciem tkankami miękkimi np: w okolicy okołooczołodołowej zaleca się iniekcję w podskórną tkankę tłuszczową lub podawanie nadokostnowe. Dodatek lidokainy w preparacie łagodzi ból podczas zabiegu. Preparat powinien być podawany wyłącznie przez autoryzowany personel, zgodnie z lokalnie obowiązującymi przepisami.

Preparat Restylane  jest jałowym, przezroczystym, ulęgającym biodegradacji żelem, zawierającym stabilizowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego z dodatkiem 0,3% chlorowodorku lidokainy. Preparat dostarczany jest w szklanej strzykawce. Zawartość strzykawki została wysterylizowana gorącą parą. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do jednorazowego użytku. W celu identyfikacji użytego produktu do dokumentacji pacjenta należy załączyć nalepkę identyfikacyjną, stanowiącą część etykiety strzykawki

DO JAKICH OBSZARÓW PRZEZNACZONY JEST RESTYLANE LYFT?

Restylane  dedykowany jest do zabiegów w następujących okolicach:

+ skroń,

+ dolina łez,

+ kość jarzmowa, 

+ fałdy nosowo-wargowe,

+ linie marionetek,

+ nos,

+ żuchwa

SKŁAD

 • Stabilizowany kwas hialuronowy 20mg/ml
 • Chlorowodorek lidokainy 3mg/ml
 • Sól fizjologiczna buforowana fosforanami q.s.

OSTRZEŻENIE

 • nie stosować u pacjentów z rozpoznaną nadwrażliwością na lidokaine lub inne amidowe środki miejscowo znieczulające.
 • nie wstrzykiwać domięśniowo lub donaczyniowo.
 • nie stosować u pacjentów z zaburzeniami krwawienia lub przyjmujących leki trombolityczne bądź antykoagulanty.
 • produktu nie należy ponownie sterylizować.
 • nie mieszać z innymi produktami przed podaniem.
 • Szczególne uwagi dotyczące stosowania kwasu hialuronowego Restylane Lyft Lidocaine:

  • zbyt płytkie wstrzyknięcie produktu może spowodować pojawienie się w miejscu zabiegu widocznych guzków lub przebarwień (efekt Tyndalla).
  • pacjenci powinni unikać silnego nasłonecznienia oraz bardzo niskich temperatur do czasu ustąpienia zaczerwienienia i obrzęku po zabiegu.
  • produkt nie został przebadany pod kątem stosowania go u kobiet ciężarnych lub karmiących piersią oraz u dzieci.
  • po wstrzyknięciu preparatu mogą wystąpić pewne reakcje związane z iniekcją, takie jak sinienie, rumień, swędzenie, obrzęk, ból, tkliwość w miejscu umieszczenia kwasu hialuronowego. Objawy te na ogół ustępują samoistnie w ciągu kilku dni po zabiegu.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl