URZĄDZENIE MEDYCZNE SYSTEM GENTLE MAX PRO Pytaj o cene!

Dostępność: dostępny na zamówienie
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 999 999,00 zł 999999.00
Cena netto: 813 007,32 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: -

Opis

System GENTLE MAX  PRO  został stworzony do wykonywania następujących zabiegów:

 • trwałe usuwanie owłosienia,
 • usuwanie zmarszczek (stymulacja kolagenu),
 • trwałe usuwanie łagodnych zmian barwnikowych (przebarwienia słoneczne i hormonalne, plamy starcze, piegi, brodawki łojotokowe, plamy wątrobowe na ciele i twarzy),
 • trwałe usuwanie zmian naczyniowych (pajączków na twarzy, teleangiektazji / popękanych naczynek, naczyniaków gwiaździstych, naczyniaków rubinowych, a nawet małych Port Wine Stain, tj. malformacji naczyniowej zwanej „plamą czerwonego wina”)

Jego działanie polega na kontrolowanym dostarczaniu leczniczego ciepła do głębszych warstw skóry za pośrednictwem wiązki światła o skondensowanej energii w rejon poddawany zabiegowi bez uszkodzenia pozostałego obszaru zabiegowego. Efekt terapeutyczny osiągany jest w wyniku absorpcji energii przez jeden z chromoforów, np. melaninę. Proces tez zwany jest fototermolizą.

Z idealną sytuacją mamy do czynienia, gdy dana długość fali jest maksymalnie absorbowana w docelowych chromoforach (np. melanina, oxyhemoglobina, woda), a jedynie w minimalnym stopniu w pozostałych strukturach.

 

• Numer 1 w swej klasie, „złoty standard” 
• Obecnie jest to laser aleksandrytowy o największej gęstości energii umożliwiający wykonanie zabiegu w najkrótszym czasie z największą plamką do 24mm, czyli krótszy zabieg, większy komfort pacjenta.
• Jest to jedyny tak silny laser, który można rozbudować o opcję lasera Nd:Yag o długości fali 1064nm, co znacznie poszerza zakres wykonywanych zabiegów.
• Ma o 133% lepszą absorbcje energii w melaninie niż laser diodowy, czyli uzyskujemy szybsze rezultaty, około 1-6 zabiegów zalecane, w zależności jaką procedurę wykonujemy.
• Jest niekwestionowanym zwycięzcą przy kontrolowaniu skutków schorzenia o nazwie hirsutyzm, czyli występowaniu nadmiernego owłosienia typu męskiego (owłosienie na twarzy, klatce piersiowej, brzuchu, okolicy sromu) u kobiet.
Hirsutyzm może być objawem chorobowym, sam jednak chorobą nie jest. Występuje u 35% kobiet, przy czym nasilenie objawów jest zazwyczaj niewielkie. Przyczyną nadmiernego owłosienia, będącego skutkiem nadmiaru androgenów, mogą być choroby jajników: np. zespół wielotorbielowatych jajników, guzy hormonalnie czynne, choroby nadnerczy, otyłość. Czasami przyczyną hirsutyzmu mogą być zażywane leki, np.: przeciwpadaczkowe, kortykosterydy, sterydy anaboliczne zwiększające masę mięśniową, leki hormonalne np. antykoncepcyjne, Minoxidil – lek przeciw nadciśnieniu. U kobiet regularnie miesiączkujących i mających prawidłowe stężenie androgenów rozpoznaje się tzw. hirsutyzm idiopatyczny, czyli samoistny, który wynika ze zwiększonej wrażliwości mieszków włosowych na prawidłowe stężenie androgenów.
• Emisja podwójnej długości fali jest idealna dla usuwania zmian pigmentowych.
Bezbolesne zabiegi poprzez chłodzenie naskórka – opatentowany System DCD jest wbudowany w system laserowy i służy do ochrony naskórka i redukcji bólu związanego z zabiegiem. Oprogramowanie lesera umożliwia dostosowanie parametrów sprayu Cryogen – czasu trwania impulsu oraz opóźnienia impulsu laserowego w stosunku do chłodzenia. Czysto, szybko i wygodnie.

Oczekiwane efekty

Depilacja laserowa – w zjawisku fotoepilacji stosowanym do usuwania owłosienia wykorzystuje się proces melanogenezy w fazie anagenu. Promień świetlny jest absorbowany przez melaninę zawartą w mieszku włosowym. W mieszku zostaje wydzielone ciepło, które powoduje jego trwałe i permanentne zniszczenie.

 • Po zabiegu może wystąpić rumień i pokrzywka.
 • Pojawienie się obrzęku i rumienia może ulec zmianie, jeśli zastosowane zostanie znieczulenie powierzchniowe, ponieważ powoduje ono obkurczanie naczyń krwionośnych.
 • Od 4 do 8 tygodni po każdym zabiegu obserwuje się około od 20% do 95% redukcji owłosienia w porównaniu do innych systemów.

 

Zmiany naczyniowe – ze względu na długość fali emitowanego światła ma dużą głębokość penetracji, a stosunkowo niską absorpcję w hemoglobinie wystarczającą to do zamknięcia danej zamiany w momencie dotarcia światła do naczynia, a które to z kolei osiąga temperaturę koagulacji.

 • Po zabiegu może wystąpić obkurczenie żył twarzy i nóg oraz przemijająca pokrzywka.
 • Obserwuje się stopniowe zanikanie zmian w ciągu kilku tygodni do kilku miesięcy, po pierwszym zabiegu od 50% do 95% redukcji danych rodzajów zmian naczyniowych.
 • W celu osiągnięcia zadowalających wyników, zabiegi można powtórzyć, rezultaty widać już po pierwszym zabiegu.

Łagodne zmiany barwnikowe – następuje wytworzenie się intensywnego, ale delikatnego impulsu światła, który usuwa komórki barwnikowe z obecnych zmian poddanych zabiegowi w trakcie uzyskania selektywnej kontrolowanej destrukcji. Tkanki otaczające są nienaruszane, a poprawa kliniczna w wyglądzie skóry następuje na przestrzeni paru tygodni.

Obserwuje się natychmiastowe zanikanie powierzchniowych zmian i stopniowe zanikanie zmian głębszych w ciągu 4 – 6 tygodni.

Zmarszczki – energia światła emitowanego przez głowicę laserową pochłaniana jest w naskórku, penetrując dalej zmienia się w energie cieplną, która powoduje kontrolowaną koagulację, czyli termiczną stymulację naszego kolagenu, czego następstwem jest poprawa jędrności, gęstości skóry oraz spłycenie zmarszczek. Tkanka sąsiadująca pozostaje nienaruszona. Jest to proces bardzo selektywny, gwarantujący skuteczność i bezpieczeństwo terapii.

 • Rumień, który ustępuje w ciągu kilku godzin.
 • Zauważalna poprawa występuje po 4–5 zabiegach wykonywanych w odstępach miesięcznych.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl