Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Poznaj 5 wskazówek, jak pielęgnować usta po kwasie hialuronowym!

Zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego stały się bardzo popularne i powszechne. Wykorzystywane przez coraz większą liczbę kobiet, a nawet mężczyzn. Modelowanie ust niesie za sobą wymierne korzyści, a są to przede wszystkim uwydatnione, pełne usta o atrakcyjnym kształcie, doskonale nawilżone i o wyrazistym kolorze. Dzięki zastosowaniu kwasu, zyskujesz nowe, bardziej ponętne wargi, ale możesz również skorygować drobne niedoskonałości i kompleksy, które Ci przeszkadzają. Poniżej znajdziesz odpowiedź na pytanie, jak właściwie pielęgnować usta po zabiegu na bazie kwasu hialuronowego.

Jak pielęgnować usta bezpośrednio po zabiegu kwasem hialuronowym?

Przede wszystkim, postaraj się nie dotykać obolałych miejsc, zwłaszcza tam, gdzie była wbita igła z kwasem. Istotne jest, by usta i okolice warg były utrzymywane w czystości, higiena jest więc absolutną podstawą! Nie wybieraj się w najbliższym czasie na solarium, basen czy saunę, zrezygnuj ze wszystkich miejsc, gdzie wyjątkowo mocno odczuwalne są skoki temperatury, wpływa to niekorzystnie na procesy zachodzące po zabiegu. Może to zabrzmieć dosyć dziwnie, ale postaraj się gwałtownie nie śmiać, nie krzyczeć, nie wykrzywiać twarzy – bierność mimiki sprzyja sukcesom przeprowadzonych czynności i będzie dobrą pielęgnacją po kwasie hialuronowym.

Praktyczne rady, jak pielęgnować usta po kwasie hialuronowym

Po pierwsze - masuj swoje usta. Owszem, taka czynność na pewno była przeprowadzana bezpośrednio po zabiegu przez osobę, która modelowała wargi. Jednak istotne jest, by robić to samemu w domu, poprawiane jest wtedy ich ukrwienie. Jeżeli odczuwasz dyskomfort, zastosuj w tym celu kostki lodu.

Po drugie – nie zapominaj o stosowaniu pomadki ochronnej, która zadba o odpowiedni stopień nawilżenia ust. Możesz używać nawet zwykłej wazeliny czy popularnej maści z witaminą A.

Po trzecie – stosuj domowe maseczki, będzie to idealna pielęgnacja ust po kwasie hialuronowym! Do tego celu nada się… miód! Wystarczy nałożyć grubszą warstwę na wargi i poczekać kilka minut, aż skoncentrowany produkt zacznie działać.

Po czwarte – na czas rekonwalescencji Twoich ust warto ograniczyć lub całkiem wyeliminować nakładanie szminek czy ciężkich pomadek, błyszczyków. Pod żadnym pozorem nie stosuj takich, które mogą wysuszyć wargi!

Po piąte – zastosuj proste peelingi, które pomogą usunąć martwy naskórek z Twoich ust, tym samym pomagając im w powrocie do dobrej kondycji. Takie zabiegi możesz wykonywać sama w domu, z nieskomplikowanych produktów, które zawsze masz w spiżarni. Do tego celu nada się np. cukier z oliwą!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl