• Nowy

REGENERUJĄCA MASKA POZABIEGOWA DERM+MASKI (25szt.)

Oferta
246,00 zł
Brutto

Maska pozabiegowa  25szt  DERM+MASKI : łączy w sobie regenerujące właściwości naskórkowego czynnik wzrostu (EGF), ekstraktu z wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica), filtratu śluzu ślimaka oraz alantoiny, która skutecznie koi uszkodzoną i podrażnioną skórę po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej czy kosmetologii. 

SKŁADNIKI AKTYWNE: 

EGF (epidermalny czynnik wzrostu) aktywnie przyspiesza wzrost komórek nabłonkowych. Dzięki wykorzystaniu EGF wzmacniana jest spójność bariery naskórkowej i wywołuje zwiększenie syntezy macierzy pozakomórkowej. 

Naskórkowy czynnik wzrostu (EGF lub też epidermalny czynnik wzrostu) pozwala na skuteczne przyspieszenie wzrostu komórek nabłonkowych, które regenerują uszkodzony obszar. EGF wzmacnia barierę naskórkową i inicjuje zwiększenie syntezy macierzy pozakomórkowej. Naskórkowy czynnik wzrostu wykorzystany w odżywczej masce pozabiegowej DERM+MASKI jest również odpowiedzialny za przyspieszenie odnowy skóry, stymulację produkcji kolagenu oraz zapobiega powstawaniu fotouszkodzeń, zmarszczek czy bruzd. 

Ekstrakt z centella asiatica (wąkrotka azjatycka) znana jest również pod nazwami gotu kola, cica, trawa tygrysia. Substancja posiada właściwości przeciwzapalne i łagodzące, dzięki czemu efektywnie regeneruje skórę po zabiegach kosmetycznych.

Filtrat śluzu ślimaka to naturalny i silny przeciwutleniacz, który minimalizuje przyczyny powstawania blizn po zabiegach kosmetycznych czy z zakresu medycyny estetycznej. Filtrat śluzu ślimaka posiada silne właściwości wspierające produkcję kolagenu i elastyny. 

Alantoina ma właściwości kojące i łagodzące podrażnienia oraz zaczerwienienia. Alantoina zawarta w odżywczej masce pozabiegowej DERM+MASKI działa nawilżająco na skórę, dzięki czemu poprawia efekty zabiegów z zakresu medycyny estetycznej czy kosmetologii i zmniejsza zaczerwienienie. 

W opakowaniu odżywczej maski  DERM+MASKI znajduje się 25 sztuk masek w płachcie, które mogą być wykorzystywane do przyspieszenia procesu gojenia skóry twarzy i szyi. 

Sposób użycia:

Maskę należy nałożyć równomiernie na wybrany obszar, delikatnie masując.