• Nowy

Regenerujący krem pozabiegowy Derm+Krem 70g

Oferta
83,00 zł
Brutto

REGENERUJĄCY KREM POZABIEGOWY DERM+KREM (70g)

DERM+KREM to krem po zabiegowych na bazie EGF, ekstraktu z centella asiatica, filtratu śluzu ślimaka oraz alantoiny, który szybko regeneruje uszkodzoną skórę po zabiegach dermatologicznych, dając uczucie ukojenia.

Regenerujący krem pozabiegowy DERM+KREM stosowany jest na skórę uszkodzoną po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej lub kosmetologii, takich jak: mezoterapia, peelingi chemiczne czy zabiegi laseroterapii. Dzięki swojej innowacyjnej formule pozwala na ukojenie i regenerację podrażnionej skóry bezpośrednio po zabiegu. 

SKŁADNIKI AKTYWNE: 

EGF (epidermalny czynnik wzrostu) aktywnie przyspiesza wzrost komórek nabłonkowych. Dzięki wykorzystaniu EGF wzmacniana jest spójność bariery naskórkowej i wywołuje zwiększenie syntezy macierzy pozakomórkowej. 

Ekstrakt z wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica) wykazuje silne działanie przeciwzapalne oraz wspiera w regeneracji uszkodzone tkanki skórne, oraz pozytywnie wpływa na metabolizm fibroplastów i syntezę włókien kolagenowych. 

Filtrat śluzu ślimaka- wspiera skórę w czasie produkcji kolagenu i włókien elastyny. Dodatkowo działa jako silny i naturalny przeciwutleniacz, dzięki czemu minimalizuje przyczyny powstawania blizn po zabiegach medycyny estetycznej czy kosmetologii. 

Alantoina -to w pełni naturalna substancja, która jest pochodną mocznika. Wykazuje silne działanie nawilżające ,regenerujące, przeciwzapalne, kojące i ściągające, dzięki czemu łagodzi zaczerwienienie na twarzy bezpośrednio po zabiegu czy zmniejsza efekt pieczenia skóry w miejscu zabiegowym.

Dzięki innowacyjnej formule, DERM+KREM  gwarantuje regenerację oraz ukojenie podrażnionej skóry bezpośrednio po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej czy kosmetologii.