• Wyprzedaż!
  • -25%

Revitacare Cytocare 502 1x5ml

Oferta

CytoCare 502 

Kwas hialuronnowy 2mg, witaminy, nieorganiczne sole, aminokwasy 

Opakowanie: 10 flakonów x 5ml

Wszystkie produkty posiadają CE i pochodzą bezpośrednio od dystrybutora w Polsce 

Wszystkie Produkty posiadaja CE i pochodzą od bezpośredniego dystrybutora w Polsce 

Wszystkie Produkty posiadaja CE i pochodzą od bezpośredniego dystrybutora w Polsce 

54,75 zł
73,00 zł
Oszczędzasz 25%
Brutto
Opakowanie
Ilość
Towar na stanie

Gama CytoCare® 502/516/532 to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

 

Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, CytoCare® nadaje skórze spektakularnego blasku i promienistości, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

Główny skład CytoCare jest identyczny, jednak logiczne i niezbędne było dostarczenie kwasu hialuronowego w różnych stężeniach w odpowiedzi na potrzeby różnych grup wiekowych oraz różnych rodzajów skóry. Wygodniejsza dla lekarzy formuła gotowego do użycia koktajlu, bez potrzeby mieszania.

Produkt przeznaczony do stosowania wyłącznie przez profesjonalistów.

Dokonując zakupu, oświadczasz, że jesteś osobą uprawnioną do wykonywania zabiegów z użyciem tego produktu.