Kosmetyki trychologiczne

W ofercie naszej firmy dostępny jest między innymi szeroki wybór kosmetyków trychologicznych. Produkty te wykorzystywane są do higieny oraz utrzymania zdrowej kondycji włosów i skóry głowy. W asortymencie naszego sklepu znajdziecie, zarówno podstawowe środki, takie jak szampony do codziennego stosowania, jak i profesjonalne preparaty podawane przez specjalistów. Chodzi na przykład o Dervit Andro, a więc wiskosuplement wzmacniający włosy i redukujący ich wypadanie.

Dlaczego codzienne mycie głowy to za mało?

Codzienne mycie głowy sprawia, że włosy są świeże i pachnące. Aby jednak utrzymać je w możliwie najlepszym stanie, konieczna jest ich dokładna pielęgnacja? Dzięki rozmaitym zabiegom, można je bowiem wyraźnie wzmocnić, poprawić ich wygląd, a także odpowiednio odżywić, co wyraźnie wzmocni włosy. Co ważne, stosowanie dodatkowych środków w postaci na przykład suplementów, minimalizuje również ryzyko wystąpienia chorób skóry głowy

Czym jest trychologia?

Trychologia jest dziedziną nauki, a konkretnie medycyny w której centrum zainteresowania znajdują się ludzkie włosy i skóra głowy. W języku greckim słowo "trikhos" oznacza"włos". Trychologia zajmuje się badaniem i diagnozowaniem problemów związanych ze skórą głowy i włosami.

Aktywne filtry