Urządzenia kosmetyczne i medyczne

Jeżeli jesteś właścicielem gabinetu kosmetycznego lub Spa i chcesz rozszerzyć zakres swoich usług, mamy w swojej ofercie profesjonalne urządzenia kosmetyczne i zabiegowe, które z pewnością pozwolą uatrakcyjnić twoją ofertę. Specjalistyczny sprzęt kosmetyczny jest podstawą właściwie i skutecznie przeprowadzonych zabiegów, a co za tym idzie, satysfakcji klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami, takimi jak IPL E-light, wielofunkcyjnym urządzeniem wykorzystującym energię świetlną do 6 różnych zabiegów, takich jak depilacja, czy usuwanie przebarwień oraz dermoskop polecamy do właściwej oceny stanu skóry oraz włosów, niezbędnej przed zastosowaniem zabiegów. Klientom prowadzącym gabinety medycyny estetycznej polecamy również nowoczesne urządzenia do mikrodermabrazji, mezoterapii igłowej i mikroigłowej, lasery diodowe oraz wirówki medyczne. Na stronie naszego sklepu znajdziesz również urządzenia i artykuły do stylizacji paznokci. Zapraszamy!

Urządzenia do oxybrazji

W szerokiej gamie oferowanych produktów dostępne są również urządzenia do oxybrazji. Proponowany przez nas sprzęt to najnowszej generacji "kombajn" zabiegowy umożliwiający wykonywanie wielu zabiegów, w tym endomasażu twarzy i ciała, bioliftingu czy mikrodermabrazji diamentowej. Urządzenie Oxycare może być stosowane do niemal każdego rodzaju skóry, a jego głównym zadaniem jest między innymi jej dotlenienie, nawilżenie i wygładzenie, zmiękczenie naskórka czy wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych.

Wirówki do fibryny

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wirówek do fibryny. Urządzenie TD4C PRP/PRF, które jest dostępne w naszym sklepie pozwala na niezwykle precyzyjną separację fibryn bogatopłytkowych. Umożliwia to na przykład niezwykle dokładna regulacja obrotów. Oferowany produkt charakteryzuje się między innymi układem amortyzującym drgania, wyświetlaczem LCD ułatwiającym sterowanie czy emisją hałasu nieprzekraczającą 58 dB.

WAŻNE

Podana cena widniejąca w ofercie produktu Sklepu Internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66,ust.1 Kodeksu Cywilnego,oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Właściwa cena zostanie przesłana na e-maila po uprzedniej weryfikacji numeru NIP kupującego.

prośby o cennik prosimy wysyłać na:

kontakt@cibacosmetics.pl

Aktywne filtry

Cena 3 799,00 zł

()

Elektroporacja mikroigłowa EPN 
Cena 3 277,00 zł

()

Wirówka do osocza Neuation iFuge D06
Cena 18 900,00 zł

()

Cena 5 990,00 zł

()

ATR Maszyna do autologicznych wypełniaczy
Cena 2 399,00 zł

()

Wirówka TD4C PRP/PRF
Cena 3 500,00 zł

()

Wirówka Innmedis
Cena 2 399,00 zł

()