Urządzenia kosmetyczne i medyczne

Jeżeli jesteś właścicielem gabinetu Medycyny Estetycznej, Kosmetycznego czy Spa i chcesz rozszerzyć zakres swoich usług, mamy w swojej ofercie profesjonalne urządzenia kosmetyczne i zabiegowe, które z pewnością pozwolą uatrakcyjnić twoją ofertę.

Specjalistyczny sprzęt kosmetyczny jest podstawą właściwie i skutecznie przeprowadzonych zabiegów, a co za tym idzie, satysfakcji klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami. Oprócz niezwykle popularnych laserów diodowych do depilacji, laserów ND-YAG do usuwania tatuażu i makijażu permanentnego, urządzeń do kriolipolizy czy modelowania sylwetki, masz również możliwość zakupu coraz bardziej popularnych urządzeń do liftingu twarzy jak RF mikroigłowy, HIFU 3D czy laser frakcyjny CO2.

Przed wyborem nowego urządzenia do gabinetu, warto poznać możliwości danej technologii oraz porównać możliwości poszczególnych urządzeń. Klientom prowadzącym gabinety medycyny estetycznej polecamy również urządzenia do autologii.

Decydując się na nowe urządzenie mamy możliwość wyboru spośród sporej grupy profesjonalnych sprzętów zarówno na twarz, jak i na ciało. Szkolimy z obsługi urządzeń i zapewniamy wsparcie techniczne.

Wirówki do fibryny

Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wirówek do fibryny. Urządzenie TD4C PRP/PRF, które jest dostępne w naszym sklepie pozwala na niezwykle precyzyjną separację fibryn bogatopłytkowych. Umożliwia to na przykład niezwykle dokładna regulacja obrotów. Oferowany produkt charakteryzuje się między innymi układem amortyzującym drgania, wyświetlaczem LCD ułatwiającym sterowanie czy emisją hałasu nieprzekraczającą 58 dB.

WAŻNE Podana cena widniejąca w ofercie produktu Sklepu Internetowego nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66,ust.1 Kodeksu Cywilnego, oraz nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych. Właściwa cena zostanie przesłana na e-maila po uprzedniej weryfikacji numeru NIP kupującego.

prośby o cennik prosimy wysyłać na: kontakt@cibacosmetics.pl

Aktywne filtry

Cena 3 799,00 zł

()

Elektroporacja mikroigłowa EPN 
Cena 3 277,00 zł

()

Wirówka do osocza Neuation iFuge D06
Cena 18 900,00 zł

()

Cena 5 990,00 zł

()

ATR Maszyna do autologicznych wypełniaczy
Cena 2 399,00 zł

()

Wirówka TD4C PRP/PRF
Cena 3 500,00 zł

()

Wirówka Innmedis
Cena 2 399,00 zł

()

Cena 9 500,00 zł

()

urządzenie do drenażu limfatycznego
Cena 34 999,00 zł

()

Skuteczny lifting twarzy i ciała
Cena 48 000,00 zł

()

DPL + RF, nowa generacja IPL+E-Light+SHR, usuwanie przebarwień, rumienia, trądziku oraz owłosienia