INFINITY HYDROGENIUM H2 BEAUTY SYSTEM

Infinity Hydrogenium H2 Beauty System

Infinity Hydrogenium H2 Beauty System

3 999,00 zł
Brutto

Infinity Hydrogenium H2 Beauty System

INFINITY HYDROGENIUM H2 BEAUTY SYSTEM - to ogromny przełom w dziedzinie medycyny estetycznej i kosmetologi. Terapia wodorowa jest wyjątkową opatentowaną technologią w walce z efektami starzenia się skóry. Badania naukowe dowiodły, że wolne rodniki tlenu (WRT) atakują komórki skóry i powodują uszkadzanie struktury DNA – co w efekcie skutkuje szybszymi procesami starzenia się.

Wodór to podstawowy pierwiastek budujący wszechświat, ludzkie ciało składa się w 70% z wodoru.Wodór jest najmniejszym z pierwiastków, które znajdują się na ziemi, co za tym idzie świetnie penetruje skórę. Działa również na wolne rodniki, łącząc się z nimi, neutralizując je i w wyniku tej reakcji powstają cząsteczki wody.Urządzenie Infinity Hydrogenium posiada w środku wbudowany generator wodoru, które wytwarza aniony wodorowe. W urządzeniu są pojemniki na specjalny preparat aktywny – który możemy wykorzystać do mezoterapii wodorowej.

Wysoka skuteczność zabiegów,

Możliwość łączenia z różnego rodzaju preparatami co przekłada się na szerokie spektrum zastosowanych procedur zabiegowych.Po zastosowaniu zabiegów możemy się spodziewać oczyszczenie skóry z martwego naskórka oraz dogłębnie są oczyszczane pory.Jeżeli twoja skóra jest pozbawiona blasku, często przebywasz miejscach, w których znajduje się zanieczyszczone lub suche powietrze np. smog, dym papierosowy, klimatyzacja to peeling wodorowy wraz z profesjonalnymi preparatami kosmetologicznymi jest wskazany dla ciebie.Wodór jest unikalnym antyoksydantem , silniejszym nawet od witaminy C i koenzymu Q10 . Wskazaniem do terapii wodorowe jest skóra pozbawiona blasku, zmarszczki, cera naczynkowa, zapobieganie postępującym procesom starzenia się skóry.Zabiegi na urządzeniu Infinity Hydrogenium H2 Beauty System powoduje poprawę trofiki tkanek, poprawia poziom nawilżenia skóry zapobiega w sposób znaczny przed powstawaniem zmarszczek.

5131