Revive JETPRO

Pistolet do mezoterapii igłowej Revive JETPRO

21 500,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dzięki pistoletowi do mezoterapii igłowej Revive JETPRO zabieg wykonywany jest w sposób szybki i dokładny. Aplikowane preparaty są podawane śródskórnie z dużą precyzją jednocześnie zwiększając skuteczność wykonywanego zabiegu, gdyż składniki aktywne preparatów poprzez precyzyjne wkłucia zawsze penetrują skórę na tej samej głębokości oraz w tej samej ilości na całej powierzchni. 

Zaleta wykorzystywania Revive JETPRO w zabiegach mezoterapii jest znacznie zwiększona wydajność i efektywność wykonywanych zabiegów ze względu na jednoczesne wykonanie 5-ciu lub 9-ciu wkłuć ( w zależności od zastosowanego kartridża ) oraz minimalizację strat preparatu pojawiającego się na powierzchni skóry, co jest częste podczas zabiegów wykonywanych w sposób tradycyjny. Wynika to z tego, że zassanie skóry oraz odpowiedni czas pozostawania igieł w tkankach powoduje, że preparat dobrze wchłania się w tkanki zanim nastąpi wycofanie igieł 

Sam zabieg jest niemalże bezbolesny dla pacjentki, gdyż: wykorzystanie próżni i zasysanie części zabiegowej skory powoduje zmniejszenie reakcji receptorów bólu po czym następuje podanie preparatu podskórnie. 

Funkcje i specyfikacja 

Zasysanie skóry: siła ssania 90Kpa 25 l/min cztery poziomy zasysania 

Fundacja zabiegowa: pojedyncza lub ciągła 

Tryb wykonywania zabiegów: wolny, szybki (10-250 wkłuć na min)

Czas dozowania prepraratu: od 1 do 6 sek

Kartridże zabiegowe: jednorazowe 5-cio lub 9-cio igłowe 

Możliwość stosowania strzykawki: z preparatami o pojemności 1ml, 2ml, 5ml 

Głębokość nakłuć: od 0,3mm do 3,0mm

Wyświetlacz: 4,5' 

Waga: 8,6kg

Revive JETRPTO jest bardzo intuicyjny sprzętem i prostym w obsłudze. W pracy na nim możemy wykorzystywać preparaty za sprawą możliwości wyboru wielkości strzykawki z preparatem (1ml, 2ml, 5ml), głębokości preparatu ( 3 poziomy gęstości) oraz tego na jaką głębokość maja wkłuć się igły ( od 0.3mm do 3.0mm) i na jak długo mają pozostać w tkance ( od 1 do 5 sek)