• Wyprzedaż!

Urządzenie Needle Shaping - nici autologiczne POKAZOWE

Urządzenie Needle Shaping  POKAZOWE SPRZEDAM + SZKOLENIE GRATIS!

54 999,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Urządzenie Needle Shaping - nici autologiczne Z 2021R UZYWANE DO POKAZÓW SPRZEDAM Z FV VAT

Technika, która pozwala na stopniowe zwiększanie objętość ust, okolicy kości policzkowych, redukcji zmarszczek i wypełniania głębokich blizn potrądzikowych bez wstrzykiwania materiału uzupełniającego czy nici PDO. Jednocześnie biostymulujemy skórę-zageszczamy ją, a kolagen i elastynę układamy wektorowo w autologiczne nici, co sprawia ze skóra staje się napięta.

Jak to działa?

Jest to mikroprzeszczep włókien kolagenowych, który odbywa się dzięki trakcji przez specjalną, bardzo cienką igłę, podobną do tej używanej w akupunkturze, przez którą płynie prąd z możliwością modyfikacji podstawowych parametrów (modulacja szerokości impulsu i częstotliwość powtarzania impulsu). Prądy mieszane, wzmocnione wzajemnym oddziaływaniem, dostosowane do natężenia, którego pacjent nie odczuwa, z wyjątkiem pewnych szczególnie wrażliwych miejsc, lekko wysuszają elastyczne włókna skóry właściwej i sprawiają, że zaczepiają się one o igłę i wiążą razem tworząc trwały efekt. Następnie zwijają się z niezwykłą delikatnością, aż utworzą coś na kształt wrzeciona z autologicznego materiału. Siła naciągu musi być taka, aby uzyskać pewną objętość włókien bez ich rozrywania. Tak powstała śródskórna struktura jest idealnym i naturalnym rusztowaniem podtrzymującym i wypełniającym tkanki.

Technika ta jest znacznie lepsza od nakłuwania, ponieważ jest w stanie selektywnie działać na określonych wektorach trakcyjnych oraz dzięki synergicznemu działaniu mikroprądów, które stanowią podstawowy element szybkiej i trwałej bioregeneracji tkanki potrzebnej do autologicznego mikroprzeszczepu; wynika to z mechanicznego działania igły, ale przede wszystkim z określonej mieszanki prądów, regulowanych z natężeniem niewyczuwalnym dla pacjenta. Włókna kolagenowe dzięki powłoce PG / GAG (proteoglikany / glukozaminoglikany) posiadają właściwości biosensorów i bioprzewodników: względne ładunki elektryczne prowadzą do większej zdolności wiązania wody i wymiany jonów, a tym samym większej pojemności elektrycznej. Prądy kształtowania igły oddziałujące z włóknami wytwarzają mechaniczne sprzężenie igła-włókno, które umożliwia igle zaczepienie włókien. Eksperymentalny dowód na istnienie mechanizmu tkwi w tym, że igła wbita w tkankę nie jest w stanie zaczepić włókien, jeśli jest wolna od prądów przechodzących przez igłę. Wiemy, że każda siła mechaniczna, która może wywołać odkształcenie strukturalne (w tym przypadku igła, która jest wbijana w tkankę), obciąża wiązania między cząsteczkami, powodując niewielki przepływ elektryczny lub prąd piezoelektryczny (Athenstaedt, 1969). W takich przypadkach włókna kolagenowe rozkładają ładunki dodatnie na swojej powierzchni wypukłej, a ujemne na powierzchni wklęsłej, przekształcając się w ten sposób w półprzewodniki (umożliwiają przepływ elektronów po ich jednostronnej powierzchni). Jeśli tkanka nie żyje, połączenie igły z włóknem nie może mieć miejsca.Silny moment dipolarny włókienek kolagenowych i ich zdolność rezonansowa (właściwość wspólna dla wszystkich struktur peptydowych), a także niska stała dielektryczna macierzy zewnątrzkomórkowej i płynów śródmiąższowych ułatwiają przekazywanie sygnałów elektromagnetycznych wysyłanych przez Needle Shaping w celu:

  • mechanicznej stymulacja włókien niezbędnych do „terapii indukcyjnej kolagenu", dzięki elektryczno-piezoelektrycznej interakcji igła-włókno, która powoduje niezbędne sprzężenie mechaniczne. Podczas rotacji włókna są naprężane w kierunku stycznym poprzez obrót igły, o skutkuje samoczynnym przeszczepem dzięki kształtowaniu i przemieszczaniu się włókna, rozkładanym równomiernie z igły dzięki wibracjom.
  • fala prostokątna: specyficzny prąd prostokątny ma odpowiedź komórkową na zmianę potencjału błony o kształcie fali prostokątnej. Ten typ biernej odpowiedzi, która zmniejsza się w miarę oddalania się od punktu pochodzenia, charakteryzuje szczególną klasę komórek, zwanych niepobudliwymi elektrycznie, których częścią są fibroblasty. Zwiększa się metabolizm komórkowy (wspomaga aktywność fibrobrastów w szybkości i jakości namnażania kolagenu). Zwiększone rozpoznane czynniki wzrostu TGF-beta 1 odgrywają istotną rolę w procesie naprawy.
  • prąd galwaniczny, który działa jako oś elektryczna, wskazując kierunek cząsteczek, a tym samym sprzyjając eliminacji, toksyn, odpadów komórkowych i przemieszczaniu płynów śródmiąższowych w czasie terapii indukcyjnej.

Zastosowania

  • Korekta hipowolumetrii twarzy
  • Zwiększenie objętości ust
  • Korekta zmarszczek mimicznych
  • Leczenie blizn
  • Utworzenie autologicznych nici włókien kolagenu i elastyny
  • Regeneracja kolagenu
  • Biostymulacja skóry twarzy i ciała

Nasza oferta powstała z myślą o doposażeniu gabinetów w najnowsze i profesjonalne urządzenia wykorzystywane w zabiegach z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej i ginekologii. Stawiamy na rozwój i innowacyjne rozwiązania.

Szkolenie GRATIS!

Weź udział w szkoleniu z zakresu użytkowania urządzenia. Szkolenie trwa około 5h i w jego trakcie uczestnicy otrzymują niezbędne informacje a także mają możliwość przekonać się o działaniu urządzenia dzięki zaprezentowaniu działania na modelkach. Nasz zespół stanowi wykwalifikowana kadra kosmetologów, szkoleniowców i lekarzy, co zapewnia wysokie wsparcie merytoryczne po zakupie urządzenia. W przypadku awarii zapewniamy nieodpłatnie zastępcze urządzenie na czas naprawy, dzięki czemu nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów związanych z utraconą sprzedażą usług. Korzystając z urządzenia zyskają Państwo coraz większe grono zadowolonych klientów, co przekłada się na wynik finansowy Państwa firmy.

1024