Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Wypełnienie doliny łez – podstawowe informacje, które musisz znać

Dolina łez, czyli miejsce pod oczami to zmartwienie wielu osób. Zasiniona i zaciemniona dodaje lat i sprawia, że czujesz się nieatrakcyjnie. Zastanawiasz się jak temu zaradzić? Doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z zabiegu wypełniania doliny łez. Czy jest on bezpieczny? Kto może z niego skorzystać? Oto kilka cennych informacji.

Kto może skorzystać z wypełniania doliny łez?

Nieestetycznie wyglądająca okolica pod oczami może dodawać lat i sprawiać, że czujesz się nieatrakcyjnie. Na szczęście istnieje panaceum w postaci wypełnienia doliny łez. To zabieg z którego mogą skorzystać zarówno mężczyźni, jak i kobiety niezależnie od wieku. Jesteś niezadowolony z kondycji twojej skóry pod oczami? Warto zdecydować się na wypełnianie doliny łez. Zabieg poprawi twoją samoocenę i zwiększy poczucie atrakcyjności. Sprawi, że skóra będzie bardziej jędrna i elastyczna, co w bezpośredni sposób przełoży się na jej lepszy wygląd.

Jak wygląda wypełnienie doliny łez?

Wypełnianie doliny łez polega na aplikacji kwasu hialuronowego w miejsce pod dolną powieką. Osoba, która wykonuje zabieg, zwykle rozmawia z klientką, pyta o przebyte choroby, przyjmowane leki oraz oczekiwane efekty, a także opisuje jak będzie przebiegało wypełnianie doliny łez. Taki krótki wywiad jest niezbędny, ułatwia dobranie odpowiednich preparatów i zwiększa poczucie bezpieczeństwa zarówno u osoby, która poddaje się zabiegowi, jak i tej, która go wykonuje.

Przed przystąpieniem do wypełniania doliny łez należy dokładnie zmyć makijaż i zdezynfekować skórę. Aplikacja preparatu nie jest bolesna i nie trwa długo. Czasami istnieje konieczność wykonania serii zabiegów w niewielkich odstępach czasu, po to, by uzyskać zamierzony efekt.

Jak długo utrzymują się efekty?

Zastanawiasz się, czy zdecydować się na wypełnienie doliny łez? Nie wiesz jak długo będzie się utrzymywał pozabiegowy efekt? Wszystko zależy od kondycji twojej skóry. Specjaliści zaznaczają, że odpowiednio dobrane kosmetyki oraz dobrze przeprowadzony zabieg może dać wymarzony efekt, który będzie się utrzymywał przez 12-18 miesięcy. Po tym czasie możesz powtórzyć aplikację preparatu, by dalej cieszyć się jędrną i młodo wyglądającą skórą.

Jak dbać o skórę po zabiegu?

Po zakończonym zabiegu wypełniania doliny łez powinnaś dostać instrukcję jak dbać o tę część twarzy. Warto stosować się do zasad pielęgnacji, dzięki temu poprawa wyglądu skóry w tym miejscu utrzyma się dłużej. Pamiętaj, żeby unikać ekspozycji na promieniowanie UV i na jakiś czas zrezygnować z wizyt w solarium. Stosuj zalecane kosmetyki, które pomogą ci zadbać o kondycję skóry pod oczami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl