Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń z zakresu Medycyny Estetycznej skierowanych do osób dbających o ciągły rozwój i podnoszenie swoich umiejętności a co za tym idzie poszerzenie również zakresu usług w swoich gabinetach. Nasza oferta obejmuje zarówno szkolenia jak i dostawę najlepszych wypełniaczy. Dzięki naszym kursom będziesz zawsze na bieżąco. Poziom naszych Szkoleń jest dopasowany do Twoich indywidualnych umiejętności i potrzeb (dla początkujących i dla zaawansowanych). W cenę szkolenia wliczone są materiały szkoleniowe,catering oraz modelki do ćwiczeń. Szkolenia obejmują teorię procedur medycznych oraz ćwiczenia praktyczne, które odbywają się pod okiem trenera. Uczestnicy szkoleń są w stanie wprowadzić uzyskaną wiedzę do codziennej praktyki. Osoby, które ukończą nasze szkolenia otrzymują stosowne  certyfikaty w języku polskim i angielskim oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenie prowadzone jest przez wykwalifikowanego instruktora CIBA Szkolenia®. Szkolenia odbywają się w dwu osobowych grupach lub indywidualnie  dzięki temu nasi kursanci są świetnie przygotowani do wykonywania konkretnych zabiegów.

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.10/00023/2018 zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy.

Wydajemy zaświadczenia o ukończeniu kursu na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 186).

Serdecznie zapraszamy również grupy zorganizowane ze szkół i studium kosmetycznych. Istnieje możliwość rabatu dla większej grupy. 

Kurs organizowany jest w następujących miastach:

  • Łódź – w współpracujących gabinetach kosmetologicznych.
  • Warszawa
  • Poznań
  • Możliwość szkolenie  w dowolnej miejscowości na terenie Polski –  w salonie klienta (dopłata za dojazd ustalana indywidualnie)

Oferujemy następujące szkolenia:

Zasięgnij wiedzy i dowiedz się, jak zostać profesjonalną kosmetyczką!

Marzenia, nawet te wydające się najbardziej odległe, warto spełniać. Jeżeli Twoją pasją jest tworzenie piękna, udoskonalanie urody oraz pielęgnacja twarzy i ciała, zastanów się nad byciem kosmetyczką. Zawód ten przysparza mnóstwo satysfakcjonujących osiągnięć oraz rozwija manualne umiejętności. Kobiety - bo zawód ten to zazwyczaj domena pań -które decydują się pracować jako kosmetyczki, nierzadko pomagają w rozwiązywaniu problemów niejednego klienta. Poznaj nasze rady i dowiedz się, jak zostać kosmetyczką!

Co będziesz robić, kiedy zostaniesz kosmetyczką?

Jeżeli myślisz, że zawód kosmetyczki polega wyłącznie na prostych i schematycznych zabiegach na skórze twarzy i ciele klientów, niestety jesteś w błędzie. Kobiety zajmujące się tego rodzaju profesją muszą mieć perfekcyjne zdolności manualne, być w pełni zaangażowane w to, co robią i wykazywać się znajomością wielu, nieraz bardzo skomplikowanych receptur. W zależności od specjalizacji jaką wybierzesz, możesz pracować w salonach kosmetycznych (lub założyć własny), w gabinetach spa lub miejscach odnowy biologicznej. Często zdarza się, że po ukończeniu szkoły i nabyciu doświadczenia, zostając kosmetyczką, możesz także sprawdzać się jako szkoleniowiec, ucząc młode adeptki odpowiedniej pielęgnacji twarzy i ciała.

Chcesz zostać kosmetyczką? Jakie kroki w tym celu poczynić?

Pierwszym, zasadniczym działaniem, od którego należy zacząć, by zostać kosmetyczką, jest zapisanie się do szkoły o konkretnym kierunku lub profilu. Jeżeli najbardziej interesuje Cię wizaż oraz stylizacja paznokci czy wykonywanie zabiegów typowo pielęgnacyjnych – wybierz szkołę zawodową, która przygotowuje Cię do pracy. Możesz również ukończyć szkołę wyższą, wybierając kierunek kosmetologia, dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na ubieganie się o wyższe, być może bardziej rozwojowe stanowisko. Pamiętaj, że niezmiernie istotne jest właściwe przygotowanie do zawodu – zacznij praktykę już teraz, zapraszając na próbne stylizacje koleżanki i rodzinę.

Jaki sprzęt nabyć, by zostać kosmetyczką i działać w zawodzie?

Jeżeli posiadasz już oficjalny tytuł i stosowne pozwolenie na piśmie, by działać w zawodzie, możesz zostać profesjonalną kosmetyczką! Decydując się na otwarcie własnej działalności musisz liczyć się z tym, że konieczne będzie nabycie specjalistycznego sprzętu do wykonywania różnego rodzaju zabiegów. Z pewnością przydatnym okaże się laser diodowy, który jest pomocnym rozwiązaniem w kosmetologii i medycynie estetycznej. Warto rozważyć również urządzenie do wykonywania mezoterapii igłowej, która pobudza tkanki skóry do odnowy i regeneracji, osiągając spektakularne efekty. Zadbaj również o inne sprzęty, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła. Wybierz specjalizację, w której czujesz się najlepiej i działaj!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl