Zestawy zabiegowe

Osocze bogatopłytkowe pozyskiwane jest z krwi pacjenta, u którego ma zostać wykonany zabieg. Dzięki temu nie ma ryzyka wystąpienia alergii na jakikolwiek składnik preparatu, czego gwarancji nie ma w przypadku innych zabiegów, np. z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych. Do pobrania substancji niezbędny jest zestaw do osocza bogatopłytkowego.

Zestawy do osocza bogatopłytkowego

Zestawy do osocza bogatopłytkowego zawierają probówki do pobrania krwi, igły i strzykawki. Wszystkie elementy są sterylne i całkowicie bezpieczne.

Zestaw do osocza bogatopłytkowego PRP

Zestaw do osocza bogatopłytkowego PRP pozwala na uzyskanie wysokiej koncentracji płytek. Osocze wyodrębnione z krwi pacjenta jest wykorzystywane m.in. w celu przyspieszenia gojenia ran lub leczenia łysienia plackowatego.

Zestaw do fibryny PRF

Fibryna również izolowana jest z krwi pacjenta. Jej iniekcja korzystnie wpływa na odnowę tkanek. Przy jej użyciu można spłycić głębokie zmarszczki. Certyfikowane zestawy pozwalają pozyskać cenny składnik w higieniczny sposób. 

Zestaw ATR

Zestawy ATR łączą w sobie działanie wypełniające ze stymulacją osoczem bogatopłytkowym. Efekt wypełnienia utrzymuje się nawet do 9 miesięcy w przypadku przeprowadzenia pełnego pakietu trzech zabiegów.

Jest 11 produktów.

Wyświetlanie 1-11 z 11 elementów

Aktywne filtry